VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Historická akce II.ligy, hvězdy se ukážou v Příbrami!

07.01.2024 | Lukáš Jandora

Již za necelý měsíc se vybraní zástupci druholigových klubů sjedou do Příbrami k Utkání Hvězd 2024. To je na programu 27. ledna a postaví se proti sobě výběr Západní a výběr Východní konference. Diváci se mohou těšit na zajímavá hokejová jména, doprovodný program, merchandising a dovednostní soutěže.

Vybraní hráči z každého mužstva svedou souboj o nejrychlejšího bruslaře, nejpřesnějšího střelce a brankáři budou čelit pěti nájezdům o titul nejlepšího brankáře.

Fanoušci, kteří se do Příbrami chystají, mohou již nyní zakoupit vstupenky online přes odkaz ZDE. Vybírat mohou ze dvou kategorií, základní jednotné vstupné je v prodeji za 200 Kč, rodinný balíček (2+2) je k dispozici za 500 Kč. Děti do 150cm budou mít vstup na utkání zdarma.

Kdo je nominován za AZ Havířov? Jsou to aktuálně dva nejproduktivnější útočníci celé ligové soutěže - DAVID KLIMŠA a TOMÁŠ FRANEK, nejproduktivnější obránce skupiny VÝCHOD MARCEL KUNC, no a výjimečně čtvrtým hráčem, protože z jednoho týmu měli být nominováni maximálně 3, je DANIEL ŠIMONŮ, ten byl nominován ještě jako hráč novojičínských Ďáblů...

A jak budou vypadat oba týmy, které se proti sobě střetnou?

ZÁPAD:

Brankáři: Lukáš Hosnedl (Most), David Gába (Tábor).

Obránci: Patrik Kadeřávek (Chomutov), Vladimír Brož (Děčín), Milan Antoš (Benátky n/J), Josef Zajíc (Kralupy n/V), Karel Plášil (Tábor), Daniel Krejčí (Příbram), Daniel Šoustek (Most), Lukáš Chalupa (Letňany).

Útočníci: Petr Kafka (Příbram), Jakub Matušík (Tábor), Dominik Arnošt (Letňany), Patrik Urban (Vrchlabí), Jaroslav Roubík (Ústí n/L), Kamil Bříška (Kobra Praha), Tomáš Rousek (Písek), Vítězslav Bílek (Řisuty), Filip Štrombach (Hronov), David Tůma (Děčín), Josef Hasman (Příbram), Lukáš Kastner (Vrchlabí).

Trenéři: Tomáš Matušík (Tábor), Jaroslav Nedvěd (Letňany) a Radek Bělohlav (Příbram).

VÝCHOD:

Brankáři: Daniel Šimonů (nominován za Nový Jičín, nyní AZ Havířov), Dominik Paták (Hodonín).

Obránci: Tomáš Žižka (Vyškov), Marcel Kunc (AZ Havířov), Jan Novák (Havlíčkův Brod), Jiří Šindelář (Opava), Ludvík Rutar (Šumperk), Petr Slabý (Velké Meziříčí), Martin Vyrůbalík (Hodonín), Miroslav Kukla (Žďár n/S).

Útočníci: Tomáš Franek (AZ Havířov), Tomáš Komínek (Vyškov), David Květoň (Nový Jičín), Jiří Půhoný (Žďár n/S), Tomáš Rousek (Opava), Lukáš Endál (Havlíčkův Brod), Dominik Suchý (Kopřivnice), Tomáš Vávra (Valašské Meziříčí), David Klimša (AZ Havířov), Rostislav Olesz (Nový Jičín), Karel Benýšek (Technika Brno), Matěj Sebera (Vyškov).

Připomeňme, že všechna mužstva ve 2. lize měla možnost nominovat tři hráče, o konečných výběrech pak rozhodla Asociace druholigových klubů.