Mladší dorost poražen doma Vsetínem

Tomáš Vlček | 07.11.2010

Ve svém dalším utkání přivítali mladší dorostenci AZetu tým VHK Vsetín. V krásném a na střely bohatém utkání podali opět kvalitní výkon, ale nakonec podlehli silnému soupeři 2:3.

Extraliga mladšího dorostu - 13.kolo ne 7.11.
AZ Havířov - VHK Vsetín
2:3
(1:1, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 19. Pastrňák (Carbol), 37. Caruk (Synek, Heinzl) - 9. Grygar (Motloch), 45. Grygar (Abdul, Vašíček), 52. Kuchařík (Kohout). Rozhodčí: Krenželok - Havel, Konvička. Vyloučení: 4:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 120. Střely na branku: 29:57. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3.
AZ Havířov: Turšner (Polouček) - Kalus, Bahounek, Chroboček, Potočný, Gawlas, Bednář, Polak, Caruk, Pastrňák, Kotala, Synek, Orság, Kasperlík, Heinzl, Pořízek, Fejko.
VHK Vsetín: Svoboda (Vlach) - Žabčík, Vašíček, Hryciow, Ščotka, Hajda, Svozílek, Krátký, Skalák, Grygar, Motloch, Abdul, Hořanský, Helešic, Kohout, Kuchařík, Děrkas, Malý, Christov, Krček.

Skóre utkání otevřeli hosté ze Vsetína, když se v 9. minutě trefil Ondřej Grygar. Domácím se podařilo ještě v závěru 1. třetiny vyrovnat po střele Davida Pastrňáka. V druhé části utkání pak šli havířovští dokonce do vedení, když ve 37. minutě využil přesilovku Martin Caruk. Závěrečná třetina však přinesla úplný obrat skóre. Nejprve ve 45. minutě podruhé skóroval do havířovské klece Ondřej Grygar a definitivní podobu dal výsledku v 52. minutě ve vlastním oslabení vsetínský kapitán Lukáš Kuchařík.

Martin JANEČEK (HC AZ Havířov): V tomto krásném zápase jsme nakonec sice prohráli po drobné chybě gólmana, ale ten jinak podal v utkání výborný výkon. Jinak jsme opět sehráli velmi kvalitní utkání, jaká jsou klíčová pro růst hráčů a zvyšování jejich herní kvality. A to je pro naši práci nejdůležitější.