Proběhlo setkání kvůli incidentu po zápase s Přerovem

13.02.2019 | Klub

Před středečním zápasem se konalo setkání zástupců fanoušků, security a klubu kvůli incidentu, který se odehrál po zápase s Přerovem 2. 2.

Po zápase, děkovačce a přání kapitánovi Janu Marunovi k 30. narozeninám vypukla v domácím sektoru potyčka mezi zástupci securitky a fanoušků.

Pohled ze strany security je takový: „V sektoru jsme viděli, jak někdo napadl hasiče a strážníka, kteří šli uhasit oheň z pyrotechniky. Pokud něco takového nastane, tak naší povinností je zasáhnout. Poté už vypukla hromadná bitka, kterou jsme se jen snažili rozehnat a uklidnit.“

Podle fanoušků do sektoru vběhla securitka bezdůvodně potom, kdy fanoušci pyrotechniku hasili sami bez pomoci, až při té poslední podle nich securitka zasáhla a vyvolal se tak zbytečný konflikt.

„Ať už to bylo tak či tak, vždy nese následky za tyto incidenty klub. My chceme, abychom tady společně dobře fungovali a nebojovali mezi sebou. Věřím, že do příště se podobným nepříjemnostem vyhneme,“ říká manažer klubu Patrik Rimmel a dodává: „Co se týče pyrotechniky, tak klub za každé její použití, jak doma, tak venku, platí pokutu."