Reprezentační hokejový ples

03.03.2011 | Petr Miklas

H A V Í Ř O V - V sobotu 19.2.2011 proběhl ve Společenském domě Reneta Reprezentační hokejový ples AZ Havířov. Prostory konání plesu se po letech změnily, z původního PZKO se ples přesunul do přecejen reprezentativnějšího Společenského domu Reneta.

Na ples zavítali hráči "A" mužstva, vedení klubu, trenéři všech kategorií a jiní funkcionáři klubu. Bohatý byl i program plesu: celým večerem provázel a k tanci hrál DJ Aleš Šklubal, své umění předvedl Železný Zekon a hlavním hostem večera byla známá zpěvačka Petra Janů!! Obzvláště Petra Janů se dočkala dlouhých ovací, poté co předvedla skvělý výkon a zazpívala mnohé ze svých hitů.

Cena vstupenky sice nebyla zrovna nízká - 550,-Kč, ale kdo koupil, neprohloupil. V ceně vstupenky byla láhev vína, nealko a v prvním patře pak opravdu bohatý raut, který zasytil každého jedlíka a potěšil gurmána.

Zábava plynula od začátku akce až do časných ranních hodin, taneční parket byl neustále plný a přestože se ples konal v den vyřazení "A" týmu z play-off, panovala dobrá nálada. V průběhu včera poděkovali zástupci AZ Fans hráčům za odvedené výkony v celé sezoně a na jejich počest zazněla sportovní hymna od skupiny Queen - We Are The Champions. O půlnoci pak proběhla tombola, kde byly velmi zajímavé ceny, tou hlavní pak byl zájezd na letní soustředění do Černé Hory společně s hráči. Fotodokumentaci z povedeného plesu si můžete prohlédnout ve FOTOGALERII .