VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zahájení sezóny 2014/15 proti Vítkovicím aneb v bílém na ledě i na tribunách!

22.07.2014 | David Motloch

Okurková sezóna se svižným tempem chýlí ke konci, což hokejovým fanouškům jistě nevadí. Za pár dní totiž odstartuje příprava na nadcházející prvoligovou sezónu 2014/15 a hned první zápas nabídne mimořádně zajímavou podívanou. Nejen, že do havířovské K&K PNEU arény zavítají extraligové Vítkovice, ale celý zápas se na ledě i v hledišti ponese v duchu hesla "Celý AZ v bílém". Tato fanoušky iniciovaná akce však potřebuje podporu každého jedince, aby výsledek dosáhl kýženého efektu. Pro ty, kteří by snad stále váhali s návštěvou utkání, je kromě atraktivního soupeře a zajímavé akce připraveno i venkovní občerstvení, hudba, soutěže a mnohem více! Kompletní program akce naleznete v samotném článku.

Zahajovací utkání přípravné části AZetu proti Vítkovicím vlastně odstartuje prvoligovou sezónu 2014/15. Fanoušci společně s vedením si tak připravili na tento zápas akci "Celý AZ v bílém", která je v různých variantách v posledních letech velice populární ve spoustě klubech a soutěžích, především pak v play-off. V Havířově jste podobnou akci mohli vidět před dvěma lety, v posledním barážovém utkání AZetu proti Mostu.

Tentokrát si pomyslné "bílé peklo" můžete užít již v přípravné části sezóny. Celý nápad vzešel z iniciativy samotných fanoušků, kteří na toto téma našli s vedením společnou řeč a obě strany věří ve velký úspěch této akce. Samotný duel má bohatý doprovodný program. Již od 16:15 odstartuje v K&K PNEU aréně předzápas hráčů 7. třídy AZetu vedený trenéry Stanislavem Sztefkem a Michalem Janečkem.

Fanoušek, který si zakoupí vstupenku na zápas s Vítkovicemi, bude mít zdarma vstup na utkání proti "polské dvacítce", které se bude hrát hned druhý den.

V 17:55 se zahájí slavnostní nástup na led, samotný start zápasu je naplánován na 18:05 a po jeho skončení bude pokračovat volná zábava s hráči AZetu. Mezitím bude před arénou připraven stan s občerstvením a hudbou. Pro soutěživé budou připraveny i soutěže a ti nejvěrnější fanoušci si budou moct nechat na své obličeje namalovat barvy AZetu.

Apelujeme na všechny fanoušky, aby na tento atraktivní zápas přišli v bílém! Pro nenáročné stačí jakékoliv bílé triko, mikina, bunda či dres. Pro ty ostatní bude v den utkání otevřen fanshop s prodejem speciálních trik za 95,-Kč (foto na konci článku). Fanshop bude otevřen od 13 hodin a trika se slevou v něm lze koupit pouze v den zápasu. V dalších dnech se již budou prodávat za původní cenu 175,-Kč.

Předprodej vstupenek (cena 30,-Kč) bude zahájem ve fanshopu v pondělí 28.7. Pernamentkáři a děti do 140cm mají vstup zdarma!

Přijď na zahajovací zápas proti extraligovým Vítkovicím i ty a pojďme společně dokázat, že má AZet nejlepší fanoušky v 1.lize! Pojďme vytvořit to pravé "Bílé peklo", společně to dokážeme!