VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Junioři vezou z Přerova po dramatickém vývoji výhru na nájezdy

Tomáš Vlček | 04.12.2015

V 16. kole východní skupiny ligy juniorů zavítali havířovští maldíci na led přerovských Zubrů. Dramatický zápas přinesl několik obratů skóre a celkem 13 branek. Po 60 minutách svítilo na ukazateli skóre 6:6 a o zisku jednoho bodu navíc pro AZ rozhodly až samostatné nájezdy. Další zápas sehraje AZ opět na Hané, protože v neděli se představí na ledě Prostějova.

LJ - 16.kolo pá 4.12.
HC ZUBR Přerov - AZ Havířov
(kontumace)
HC ZUBR Přerov: Grigárek – Kundrátek, Smolka, Hradila, Hes, Hrabica, Válek, Daniš – Kubal, Kubíček, Zavřel, Pecha, Skopal, Blahunek, Novák, Harásek
AZ Havířov: Turšner – Trombik, Heinzl, Bednář, Chroboček – Stoklásek, Němec, Stružík, Caruk, R. Polak, Šmíd, Dobrzynski, E. Polak, Baláž, Kristian, Schmied

Původní výsledek 6:7sn byl pro neoprávněný start hráče R. Polaka kontumován 5:0 ve prospěch Přerova.