Mladší dorostenci vezou z Opavy tři body

Petr Miklas | 29.01.2015

Mladší dorostenci AZetu sehráli v Opavě povedené utkání, svého soupeře přehráli a nedovolili mu skórovat. Dnešní vítězství je vyneslo na 4. místo tabulky skupiny o udržení. Na poslední Porubu mají náskok 12 bodů. Další utkání sehrají v neděli od 13:15 proti Warrioru Brno.

ELMD - 30.kolo čt 29.1.15:00
HC Slezan Opava - AZ Havířov
0:3
(0:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 26. Skalka (Piš), 50. Peterek (Juhász, Adámek), 55. Pawliczek (Bambula). Rozhodčí: Šeděnka - Binar, Kroček. Vyloučení: 4:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 129. Střely na branku: 18:35. Průběh utkání: 0:3.
HC Slezan Opava: Mocher - Kroček, Mar, Kunc, Hadamczik - Pělucha, Blecha, Hilšer, Frydrych, Hudečka, Hladoník, Věntus, Adamczyk, Bitomský.
AZ Havířov: Velička - Szturc, Srníček, Ševěček, Teplanský, Pavelek, Pawlas, Adámek - Pawliczek, Revaj, Ligocký, Piš, Peterek, Juhász, Skalka, Bambula, Hýsek, Potočný.
Havířov svého soupeře od začátku přehrával, ale ze svých střeleckých příležitostí v první třetině nic nevytěžil. Úspěšný byl až na začátku 26. minuty Jan Skalka, který svou trefou poslal AZ do vedení. Druhou branku AZetu přidal v 50. minutě Jonáš Peterek a definitivní podobu výsledku dal při vlastním oslabení Dominik Pawliczek. Lukáš Velička opavské střelce vychytal a připsal si čisté konto.