- FANSHOP je otevřen každou středu od 13 do 18 hodin a v době zápasů A-týmu.
- V případě jakýcholiv omezení, spojených se vstupem na stadion, budou mít přednostní vstup na domácí utkání fanoušci se zakoupenou platnou permanentkou.

Miroslav Kantor

06.11.2012 | Petr Miklas

V roce 2012 byl uveden do Síně slávy Miroslav Kantor.

Miroslav Kantor přišel na svět 8.1.1956 v Opavě, s hokejem začínal v Havířově, kde prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Azet opustil v roce 1974, kdy narukoval a hrál za vojenské kluby v Hodoníně a Vimperku. Po dvouleté službě vlasti se vrátil do mateřského oddílu, kde tento útočník s číslem 9 na zádech hrál až do roku 1982.

Poté odešel do Orlové, kde v roce 1985 ukončil hráčskou kariéru. Hokeji se už dál nevěnoval. Rád vzpomíná na Valeriána, Kleszscze, Turka, Kubalu, Slavíka, Cepka a Hadamczika, se kterými v Havířově hrál. O tom, že to byl talentovaný hráč, svědčí i zájem trenérů mládežnických reprezentací, v jejichž hledáčku Miroslav Kantor byl.

Stále se o hokej zajímá, občas se zajde na Azet i podívat, ale pravidelným návštěvníkem není. Velice si váží svého uvedení do Síně slávy: „Fakt si toho vážím, byli tady fakt dobří hokejisti a jsem rád, že si na mě taky vzpomněli.“
Dnes v 18:00 | Muži
Draci Šumperk