Informace rodičům: Vzhledem k tomu, že mládežnické kategorie hrají v této sezóně utkání v Polsku, chtěli bychom rodiče upozornit na to, že hráče musí připojistit pro případ zranění. Ani svaz ani klub totiž pro utkání v Polsku není pojištěn. Děkujeme.

Trenérský tým pro sezónu 2018/2019 pro přípravku roč. 2012, 2013 a mladší:

Hlavní trenér: Petr Jemelík,

asistenti trenéra: Richard Lenomár, Petr Sentiván, Stanislav Pořízek, Richard Strnadel.

PRO RODIČE: JIŽ PO PRVNÍCH DNECH FASOVÁNÍ VÝSTROJE MĚ RODIČE KONTAKTUJÍ S TÍM, ŽE TRENÉŘI DAJÍ DĚTEM NA PRVNÍM TRÉNINKU DRESY. PROTO MUSÍM REAGOVAT A POKUD VÁM PAN KOZEL DRES NEDAL, TAK TENTO SI BUDETE MUSET KOUPIT SAMI. DRESŮ BYL DOSTATEK, ALE BOHUŽEL V MINULOSTI RODIČE PANU MATĚJKOVI A NÁSLEDNĚ PANU KOZLOVI DRESY NEODEVZDALI, PROTO DRESY PRO KATEGORII PŘÍPRAVKY NEJSOU. A STEJNĚ SE JEDNALO O DRESY, KTERÉ BYLI NAVÍC.

TEL. KONTAKT NA KUSTODA PANA VLADISLAVA KOZLA: 777 774 081.

Tréninky v týdnu 12.11 -18.11. 2018

čtvrtek 15.11.2018: 16:30 - 17:45 hodin tělocvična ZŠ 1. Máje,

sobota 17.11. 2018: 8:00 - 9:15 hodin ledová plocha ZS Havířov,

neděle 18.11.2018: 8:00 - 9:15 hodin ledová plocha ZS Havířov - POZOR TRÉNINK ZRUŠEN Z DŮVODU VELKÉHO POČTU UTKÁNÍ NA NAŠEM ZS !!!!! - využijte, kdo máte zájem, ledovou plochu s panem Gerdou ve Vítkovicích dne 18.11.2018 v 15:45 hodin na malé hale ve Vítkovicích- viz. níže.

Byl jsem osloven panem Gerdou (syn Tobík), kdy tento mi sdělil, žer téměř každou neděli má ve Vítkovicích pronajatý led a nabízí možnost, že by rodiče mohli na tuto ledovou plochu vždy v neděli chodit taky (cena za dospělého je cca 150,-Kč -děti neplatí. Kdo má zájem, ať kontaktuje pana Gerdu na tel. čísle 777877309).  On vám vysvětlí přihlášení se na každou ledovou plochu přes aplikaci "tymuj.cz", kterou si každý rodič může stáhnout do mobilu. UPOZORŇUJI, ŽE TYTO LEDY V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NENAHRAZUJÍ TRÉNINKY NA NAŠÍ LEDOVÉ PLOŠE.

Z ročníku 2012 potřebujeme vybrat 2 kluky, kteří by se chtěli stát brankáři. Kdo má zájem si to vyzkoušet - kontaktujte prosím některého z trenérů. V případě, že nebude zájem - vyberou trenéři nejvhodnější 2 kluky sami. Brankářské výstroje se v klubu AZ Havířov dají zapůjčit (minimálně v žákovských kategoriích).

Kdo doposud neodevzdal zdravotní prohlídku, tak ihned na prvním tréninku tuto odevzdá panu Jemelíkovi. Dále fotografii )pasový formát) na registrační průkaz (pouze kdo doposud neodevzdal).

- Všechny děti budou mít na trénink na ledě nákrčník, bez tohoto nepustíme dítě na led !!!

Dále upozorňujeme, že pouze 3 rodiče odevzdali trenérům lékařské potvrzení, že dítě je schopno hrát hokej. Domluveni jsme byli do konce června roku 2018 (konec letní přípravy).

Kdo má ve svém okolí či ve škole nebo školce kamaráda, který by si rád zkusil lední hokej, klidně jej doveďte na trénink, popř. rodičům uvedeného dítěte předejte tel. kontakt na pana Jemelíka - tel: 777 774 075.

Telefonní kontakt na kustoda: pan Vladislav Kozel - 777 774 081 - má na starost půjčování výstroje.

Dnes v 17:45 | Dor.
HC ZUBR Přerov