AZ Havířov

Kupte si vstupenky ON-LINE. Ušetříte si čekání ve frontě u pokladen. Podrobnosti v článku.

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny BEN CEB FRM HAV JIH KAD KLA LTM POR PRE PRO SLA TRE UNL VSE
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
16 so 20.10.2018 Litoměřice Havířov 3:0
16 so 20.10.2018 Poruba Kadaň 8:2
16 so 20.10.2018 Frýdek-Místek Kladno 5:6p
16 so 20.10.2018 Třebíč Ústí n/L 4:3p
16 so 20.10.2018 Vsetín Prostějov 6:3
16 so 20.10.2018 Jihlava Přerov 5:0
 
15 st 17.10.2018 Třebíč Havířov 1:2
15 st 17.10.2018 Benátky n/J Přerov 4:0
15 st 17.10.2018 Vsetín Č.Budějovice 2:3
15 st 17.10.2018 Jihlava Slavia 3:0
15 st 17.10.2018 Frýdek-Místek Kadaň 6:3
15 st 17.10.2018 Poruba Prostějov 2:5
15 st 17.10.2018 Litoměřice Kladno 3:2
 
14 po 15.10.2018 Č.Budějovice Poruba 8:1
14 po 15.10.2018 Havířov Ústí n/L 6:3
14 po 15.10.2018 Kadaň Litoměřice 3:1
14 po 15.10.2018 Slavia Benátky n/J 4:2
14 po 15.10.2018 Kladno Třebíč 5:0
14 po 15.10.2018 Prostějov Frýdek-Místek 2:3
14 po 15.10.2018 Přerov Vsetín 1:2p
 
13 so 13.10.2018 Ústí n/L Kladno 4:8
13 so 13.10.2018 Benátky n/J Jihlava 1:4
13 so 13.10.2018 Litoměřice Prostějov 4:5
13 so 13.10.2018 Frýdek-Místek Č.Budějovice 2:5
13 so 13.10.2018 Poruba Přerov 1:4
13 so 13.10.2018 Vsetín Slavia 3:2p
13 so 13.10.2018 Třebíč Kadaň 4:1
 
12 st 10.10.2018 Jihlava Vsetín 1:2
12 st 10.10.2018 Prostějov Třebíč 6:3
12 st 10.10.2018 Kadaň Ústí n/L 2:1
12 st 10.10.2018 Kladno Havířov 3:2
12 st 10.10.2018 Č.Budějovice Litoměřice 4:5sn
12 st 10.10.2018 Přerov Frýdek-Místek 5:3
12 st 10.10.2018 Slavia Poruba 7:4
 
24 út 9.10.2018 Č.Budějovice Havířov 5:1
 
11 so 6.10.2018 Ústí n/L Prostějov 4:5
11 so 6.10.2018 Frýdek-Místek Slavia 5:6
11 so 6.10.2018 Litoměřice Přerov 4:3
11 so 6.10.2018 Poruba Jihlava 3:2sn
11 so 6.10.2018 Havířov Kadaň 3:5
11 so 6.10.2018 Vsetín Benátky n/J 5:1
11 so 6.10.2018 Třebíč Č.Budějovice 4:3sn
 
41 pá 5.10.2018 Litoměřice Přerov 4:1
 
10 st 3.10.2018 Benátky n/J Poruba 3:4sn
10 st 3.10.2018 Jihlava Frýdek-Místek 3:2
10 st 3.10.2018 Č.Budějovice Ústí n/L 4:2
10 st 3.10.2018 Prostějov Havířov 5:0
10 st 3.10.2018 Slavia Litoměřice 2:0
10 st 3.10.2018 Kadaň Kladno 0:3
10 st 3.10.2018 Přerov Třebíč 3:1
 
9 so 29.9.2018 Kladno Prostějov 3:2
9 so 29.9.2018 Ústí n/L Přerov 2:3
9 so 29.9.2018 Frýdek-Místek Benátky n/J 3:4
9 so 29.9.2018 Litoměřice Jihlava 4:3p
9 so 29.9.2018 Havířov Č.Budějovice 4:2
9 so 29.9.2018 Vsetín Poruba 6:2
9 so 29.9.2018 Třebíč Slavia 2:1sn
 
8 st 26.9.2018 Vsetín Frýdek-Místek 3:2
8 st 26.9.2018 Benátky n/J Litoměřice 4:2
8 st 26.9.2018 Jihlava Třebíč 6:3
8 st 26.9.2018 Č.Budějovice Kladno 3:0
8 st 26.9.2018 Slavia Ústí n/L 2:1
8 st 26.9.2018 Prostějov Kadaň 9:2
8 st 26.9.2018 Přerov Havířov 6:3
 
7 po 24.9.2018 Třebíč Benátky n/J 1:0
7 po 24.9.2018 Havířov Slavia 2:3
7 po 24.9.2018 Litoměřice Vsetín 2:3
7 po 24.9.2018 Frýdek-Místek Poruba 3:4
7 po 24.9.2018 Kadaň Č.Budějovice 1:4
7 po 24.9.2018 Kladno Přerov 5:3
7 po 24.9.2018 Ústí n/L Jihlava 3:4sn
 
6 so 22.9.2018 Poruba Litoměřice 4:5
6 so 22.9.2018 Benátky n/J Ústí n/L 2:7
6 so 22.9.2018 Slavia Kladno 4:3
6 so 22.9.2018 Přerov Kadaň 5:0
6 so 22.9.2018 Č.Budějovice Prostějov 4:3
6 so 22.9.2018 Vsetín Třebíč 4:3
6 so 22.9.2018 Jihlava Havířov 1:3
 
5 st 19.9.2018 Třebíč Poruba 2:1p
5 st 19.9.2018 Prostějov Přerov 1:4
5 st 19.9.2018 Kadaň Slavia 4:6
5 st 19.9.2018 Havířov Benátky n/J 3:1
5 st 19.9.2018 Litoměřice Frýdek-Místek 4:3
5 st 19.9.2018 Kladno Jihlava 2:3sn
 
3 út 18.9.2018 Ústí n/L Frýdek-Místek 1:2
 
5 po 17.9.2018 Ústí n/L Vsetín 7:3
 
4 so 15.9.2018 Frýdek-Místek Třebíč 8:2
4 so 15.9.2018 Poruba Ústí n/L 7:3
4 so 15.9.2018 Benátky n/J Kladno 3:6
4 so 15.9.2018 Slavia Prostějov 1:3
4 so 15.9.2018 Přerov Č.Budějovice 1:3
4 so 15.9.2018 Jihlava Kadaň 7:0
4 so 15.9.2018 Vsetín Havířov 2:3sn
 
3 st 12.9.2018 Č.Budějovice Slavia 5:0
3 st 12.9.2018 Třebíč Litoměřice 2:1
3 st 12.9.2018 Prostějov Jihlava 3:2
3 st 12.9.2018 Kadaň Benátky n/J 6:7p
3 st 12.9.2018 Kladno Vsetín 5:2
3 st 12.9.2018 Havířov Poruba 2:3
 
2 po 10.9.2018 Vsetín Kadaň 11:0
2 po 10.9.2018 Benátky n/J Prostějov 6:4
2 po 10.9.2018 Jihlava Č.Budějovice 7:0
2 po 10.9.2018 Litoměřice Ústí n/L 6:1
2 po 10.9.2018 Frýdek-Místek Havířov 0:3
2 po 10.9.2018 Poruba Kladno 2:1sn
2 po 10.9.2018 Slavia Přerov 2:4
 
1 so 8.9.2018 Kladno Frýdek-Místek 4:1
1 so 8.9.2018 Ústí n/L Třebíč 3:4sn
1 so 8.9.2018 Č.Budějovice Benátky n/J 5:1
1 so 8.9.2018 Kadaň Poruba 3:5
1 so 8.9.2018 Přerov Jihlava 5:4
1 so 8.9.2018 Havířov Litoměřice 4:2
1 so 8.9.2018 Prostějov Vsetín 6:5p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
2:01x
2:13x
2:1pp1x
2:1sn2x
3:03x
3:13x
3:26x
3:2pp1x
3:2sn1x
4:01x
4:13x
4:25x
4:35x
4:3pp2x
4:3sn1x
5:05x
5:13x
5:21x
5:32x
5:41x
6:11x
6:21x
6:36x
6:41x
6:5pp1x
7:02x
7:32x
7:41x
8:11x
8:22x
9:21x
11:01x
0:32x
1:23x
1:2pp1x
1:33x
1:44x
2:36x
2:3sn2x
2:41x
2:52x
2:71x
3:42x
3:4sn3x
3:52x
3:61x
4:53x
4:5sn1x
4:61x
4:81x
5:61x
5:6pp1x
6:7pp1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Instagram Youtube