AZ Havířov

Fanoušci, pozor! Utkání 5. kola proti Žďáru nad Sázavou se v sobotu 7.10. uskuteční už od 15:00! Vstupenky online je možno zakoupit ZDE.

Nábor do přípravky

Rádi mezi námi přivítáme další malé hokejisty. Děti ročníků 2015 - 2016 a mladší můžete kdykoliv (i bez ohlášení) přivést na tréninky přípravky. Tréninky probíhají obvykle od září do března 2x - 4x týdně na ledové ploše, případně v tělocvičně (viz. ROZPIS TRÉNINKŮ) a v květnu a červnu 2 x týdně na ploše zimního stadiónu.

Pokud si myslíte, že nemáte peníze na drahé příspěvky a výstroj, tak nevěšte hlavu. V hokejovém klubu AZ Havířov  děti  a nově příchozí mají možnost zapůjčení výstroje.

 CO JE POTŘEBA UDĚLAT, ABY SE VAŠE DÍTĚ STALO ČLENEM AZ HAVÍŘOV 

Stačí se podívat na webové stránky klubu a tam si najít kontakty na trenéry (viz níže). Pak už stačí buďto jen zavolat, případně napsat e-mail na  jemelik@hc-havirov.cz a zeptat se kdy a kam mám svého kluka nebo holku, kteří chtějí hrát hokej, přivést. Děti můžete přivést rovnou na trénink bez ohlášení předem. Na tréninku stačí vyplnit jednoduchou evidenční kartu hráče. Všechny tyto informace a i mnoho dalšího, je obsaženo v těchto sekcích:  DŮLEŽITÉ INFORMACEČASTÉ DOTAZY. Ukázky z tréninku přípravky obsahuje NÁBOROVÉ VIDEO.

Na počátku to nestojí skoro žádné peníze. Důležitý je zájem a ochota přivést dítě 2x-4x týdně na trénink. Navíc tréninky nejsou jen o hokeji, ale i o vytváření pozitivního vztahu ke sportu, o budování si kamarádských vztahů a hlavně o zábavě.

 KONTAKTY NA TRENÉRY PŘÍPRAVKY: 

Petr Jemelík: 601242256

email: jemelik@hc-havirov.cz

Youtube