AZ Havířov

- Sobotní zápas s Přerovem (26. 9. 2020) je z důvodu karantény soupeře odložen. Náhradní soupeř není.
- Zápas Kolínem (30. 9. 2020), je ze zdravotních důvodů soupeře odložen. Náhradní soupeř zatím není. V případě jakýchkoliv změn vás budeme ihned informovat.
- Od sobotního zápasu s Prostějovem bude opět pro fanoušky probíhat hokejová tombola. Podrobnosti v článku ZDE.

Nábor do přípravky

Rádi mezi námi přivítáme další malé hokejisty. Děti ročníků 2012 - 2016 můžete kdykoliv (i bez ohlášení) přivést na tréninky přípravky. Tréninky probíhají obvykle od září do března 2x - 4x týdně na ledové ploše, případně v tělocvičně (viz. ROZPIS TRÉNINKŮ) a v květnu a červnu 2 x týdně na ploše zimního stadiónu.

Pokud si myslíte, že nemáte peníze na drahé příspěvky a výstroj, tak nevěšte hlavu. V hokejovém klubu AZ Havířov platí děti jen minimální příspěvky a nově příchozí mají možnost zapůjčení výstroje zdarma.

 CO JE POTŘEBA UDĚLAT, ABY SE VAŠE DÍTĚ STALO ČLENEM AZ HAVÍŘOV 

Stačí se podívat na webové stránky klubu a tam si najít kontakty na trenéry (viz níže). Pak už stačí buďto jen zavolat, případně napsat e-mail na  pripravka@hc-havirov.cz a zeptat se kdy a kam mám svého kluka nebo holku, kteří chtějí hrát hokej, přivést. Děti můžete přivést rovnou na trénink bez ohlášení předem. Na tréninku stačí vyplnit jednoduchou evidenční kartu hráče. Všechny tyto informace a i mnoho dalšího, je obsaženo v těchto sekcích:  DŮLEŽITÉ INFORMACEČASTÉ DOTAZY. Ukázky z tréninku přípravky obsahuje NÁBOROVÉ VIDEO.

Na počátku to nestojí skoro žádné peníze. Důležitý je zájem a ochota přivést dítě 2x-4x týdně na trénink. Navíc tréninky nejsou jen o hokeji, ale i o vytváření pozitivního vztahu ke sportu, o budování si kamarádských vztahů a hlavně o zábavě.

 KONTAKTY NA TRENÉRY PŘÍPRAVKY: 

Petr Jemelík: 601242256, 777 774 075

email: pripravka@hc-havirov.cz

Instagram Youtube
×
Odehrané v 11:00 | Dor.
AZ Havířov
HC RT TORAX Poruba