Nominace:

• Nominace k utkání je plně v kompetenci trenérů. Nevyžadujte na trenérovi nominaci svého dítěte, na tuto žádost nebude reagováno
  • Nominace k utkání je odrazem výkonnosti, docházky na tréninky a celkového přístupu hráče.

MISTROVSKÉ UTKÁNÍ ROČ. 2012 V KARVINÉ DNE 21.12.2019 + VYBRANÍ Z ROČ. 2013 (SRAZ NA ZS V HAVÍŘOVĚ V 9:30 HODIN - ODJEZD V 9:45 HODIN - VŠECHNY DĚTI POJEDOU AUTOBUSEM BEZ VYJÍMKY NA ZÁPAS A TAKÉ ZPĚT + 1 RODIČ V AUTOBUSE)

SOUPEŘI: VÍTKOVICE, KARVINÁ

UTKÁNÍ: 11:00 VÍTKOVICE - AZ

12:00 KARVINÁ - AZ

PRAVDĚPODOBNÁ SESTAVA: POZOR, MŮŽE DOJÍT KE ZMĚNĚ SESTAVY

BRANKÁŘ: Petr Sameš, Sebastian Slavíč,

Krisl Filip, Hruška Jan, Matyáš Petr, Černý Pavel, Juščík Dominik, Oleksík Adam, Surovec Dominik, Vlček Vojtěch, Gerda Tobiáš, Buchta Jonáš, Petrosjan Artur, Grobelný Patrik,

Mathyas Dzik, Klimša Matyáš, Rzyman Dominik, Drexler Max, Cebák David, Míčka Alex, Šimůnek Jakub, Till David, Martínek Jiří, Kováč Robin (pokud bude registrace), Bujok Tomáš, Staněk Lukáš.

VŠICHNI NOMINOVANÍ POTVRDIT SMS ZPRAVOU PANU JEMELÍKOVI NA TEL. 601 242 256 SVOU ÚČAST DO STŘEDY 18.12.2019 -MUSÍME VYPLNIT ELEKTRONICKY ZÁPIS O UTKÁNÍ.

Žádám všechny rodiče, aby děti doléčili a snažili se na zápas všichni přijít.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC RT TORAX Poruba