Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Hokejový klub AZ Havířov ve spolupráci se Základní školou 1. máje otevřel od září 2023 první dva ročníky sportovních tříd v rámci Hokejové akademie AZ Havířov. Tímto krokem přesunul systém rozvoje hokejové mládeže v klubu právě do režimu hokejových tříd a do dalších let plánuje postupně všechny mládežnické ročníky realizovat právě pod křídly tohoto projektu. V každém dalším novém školním roce bude otevřena další první hokejová třída na Základní škole 1. máje v Havířově.

Jaké jsou největší výhody hokejové akademie?

• Smysluplné propojení výuky na prestižní základní škole a sportovních tréninků dětí.
  • Spolupráce učitelů a trenérů na všestranném rozvoji osobnosti sportovce.
  • Usnadnění logistických procesů rodičům s převozy ze školy na zimní stadion a doprovodem dětí na tréninky.
  • Nadstandardní rozvojové aktivity – zahraniční soustředění, kempy či turnaje.
  • Rozvojové vzdělávací aktivity pro děti: výuka anglického jazyka, zdravého životního stylu nebo výživy.
  • Vedení dětí k týmovosti, pozitivnímu vztahu k hokeji, správným sportovním návykům a lásce během celého vzdělávacího procesu.

Jak například může vypadat rozvrh dne dětí v rámci hokejové akademie?

PO

Trénink-led 8:00-9:00

9:45-13:30

Oběd

13:30-14:00

AJ

14:00-14:45

Suchá př.

15:30-16:15

ÚT

8:00-11:45

Oběd

11:45-12:15

Sportovní kroužek/jiná vzd.akt.

12:15-13:45

13:45-16:00

*Během celé této doby bude dítě v péči učitelů školy a klubových trenérů. Rodič dítě pouze přivádí ráno a vyzvedává si jej odpoledne po ukončení aktivit.

Jaké jsou základní pilíře Hokejové akademie AZ Havířov?

• Budování pozitivního vztahu k domácímu klubu – děti během celé výuky nosí jednotný oděv v podobě triček s logem AZ Havířov (hrazeno klubem).
  • Větší pospolitost v rámci týmu i ve vztahu hráč-trenér.
  • Důraz na dodržování školních povinností v kombinaci s kvalitními sportovními výsledky.
  • Rodiče se nemusí obávat zvýšené finanční zátěže. Náklady na hokejovou aktivitu dítěte neporostou.
  • Klub se finančně podílí na aktivitách organizovaných AZ Havířov pro děti z hokejové akademie.

Chcete získat více informací k projektu hokejové akademie?

Neváhejte nás kontaktovat na emailu foldyna@hc-havirov.cz. Po domluvě je možné absolvovat také osobní konzultaci se zástupci vedení akademie či klubovými trenéry. Informace týkající se náboru dětí do hokejové přípravky najdete v kategorii Přípravka