- Sobotní zápas s Přerovem (26. 9. 2020) je z důvodu karantény soupeře odložen. Náhradní soupeř není.
- Zápas Kolínem (30. 9. 2020), je ze zdravotních důvodů soupeře odložen. Náhradní soupeř zatím není. V případě jakýchkoliv změn vás budeme ihned informovat.
- Od sobotního zápasu s Prostějovem bude opět pro fanoušky probíhat hokejová tombola. Podrobnosti v článku ZDE.

Kompletní informace o vstupenkách a permanentkách pro sezonu  2020/21 obsahuje tento článek ZDE.

Odkaz na on-line ticketing je ZDE.

Vstupenky na sezónu 2020/21

Přátelská utkání

Všichni, kromě dětí do 140 cm a majitelů permanentek: 50,-Kč

Děti do 140cm: 10,-Kč

Pro majitele sezónních permanentek je vstup na domácí přípravná střetnutí zdarma!

Mistrovská utkání

Dospělý - muž, žena: 100,-Kč

Studenti do 16 let (včetně): 50,-Kč

ZTP, doprovod ZTP: 50,-Kč

Děti do 140cm: 10,-Kč

Permanentka - 29 zápasů základní části

(V případě účasti v horní skupině ve druhé části soutěže, pak navíc 2 zápasy. Plus všechna domácí přípravná utkání)

Dospělý - muž, žena: 2 160,-Kč

Další bonusy viz. níže

Způsob prodeje permanentek

Prodej ve fanshopu od 5. 6., poté každou středu 13-18h, od 29.7. PO-PÁ 13-18h.

Odkaz na on-line ticketing je ZDE.

Pokud máte k prodeji permanentek připomínky nebo dotazy, tak se neváhejte obrátit na email marketing@hc-havirov.cz.

Do 31.7. mají majitelé permanentek blokována místa z poslední sezony!

Bonusy pro pemanentkáře

• Jistota svého místa na všechna utkání
  • Vstup na přípravná utkání zdarma (letos se soupeři – Šumperk, Znojmo, Trenčín, Oswiecim, Vítkovice)
  • Předkupní právo na sedadlo – platí do konce července