AZ Havířov se vrací ke spolupráci s pivovarem Radegast

05.08.2020 | Klub

H A V Í Ř O V - Aktuální hokejové dění má sice momentálně zřejmě jiné priority – skládání kádrů týmů, přípravná utkání, omezení kvůli nemoci Covid-19 – ale pro fanoušky AZetu je tu další neméně důležitá informace. Klub odkryl odpověď na otázku „Jaké pivo se bude pít na zápasech AZetu v havířovské Gascontrol Aréně“.

Bude to pivo značky Radegast, protože právě s tímto pivovarem AZ opět navázal spolupráci. „Jsme moc rádi, že se naše spolupráce s Radegastem opět obnovila. A věříme, že stejně to vidí i naši fanoušci,“ říká člen výkonného výboru klubu Aleš Bambula.

Radegast si na zápase AZetu mohou dát fanoušci už tento čtvrtek 6. 8. 2020, kdy A-tým od 18:00 přivítá ve svém letošním prvním přípravném utkání šumperské Draky.

V pivovaru Radegast se vaří správně hořké pivo od roku 1970. V letošním roce slaví nošovický pivovar 50. výročí od uvaření první várky piva. Partnerem AZetu byl už v letech 2010 – 2017. Nyní jsme spolupráci se značkou Radegast opět obnovili.