AZ Havířov

O PRODEJI PERMANENTEK VÁS BUDEME INFORMOVAT!

Blíží se Dětský den s AZetem

30.04.2023 | Lukáš Jandora

Dětský den, který v Gascontrol aréně pořádá klub AZ Havířov, se stává pěknou tradicí. V těch by se mělo pokračovat, tím tuplem v těch úspěšných, i proto se na Dětský den mohou nejen nejmenší fanoušci AZetu těšit i letos.

Loni se jednalo o velice oblíbenou akci, kvůli které do Gascontrol arény zavítalo veliké množství dětí, nejčastěji v doprovodu svých rodičů, starších sourozenců nebo kamarádů. Vyžití bylo velké, velmi podobné plánuje klub pro letošní rok. Na ledové ploše, v tuto chvíli samozřejmě bez ledu, která se proměnila v epicentrum zábavy a s trochou nadsázky dětské království, bylo vytvořeno několik stanovišť, v rámci kterých si děti mohly zasoutěžit. Vidět to nadšení, zápal a snahu bylo mnohdy kouzelné. Odměnou pak byly sladké dobroty a různé dárky, které na tvářích nejmenších vždy vyčarují úsměv. 

A právě úsměv dětí je to, o co hokejovému klubu AZ Havířov v rámci této akce jde především, i letos proto bude přichystána spousta zábavy. Tu ve stručnosti přiblížila paní Foldyna Holendová, klubová PR manažerka, která má právě kolem Dne dětí řadu organizačních povinností. 

"Vycházíme z toho, že loni měla akce úspěch, takže průběh bude i letos podobný. Bude připraven nejen třeba skákací hrad, ale především, protože loni se nám to hodně osvědčilo, sportovní stanoviště pod vedením trenérů AZetu, v rámci těchto stanovišť bude možnost se setkat s hráči A týmu, zastřílet si na živého brankáře, děti za absolvování všech stanovišť dostanou dárečky a občerstvení, stejně jako loni. Odvážní si mohou nechat malovat na obličej, k dispozici budou další zábavné aktivity, jako třeba házení na cíl, Stiga hokej apod., občerstvení bude samozřejmě připraveno i pro rodiče, které tímto také srdečně zveme. Akce se koná v prostorách Gascontrol Arény, tudíž za každého počasí, no a mohla bych prozradit ještě něco víc, ale to si nechám jako možné překvapení...", usmívá se paní Foldyna Holendová.

4. květnová sobota, konkrétně 27.5. od 14:00, tedy nabízí pozvánku pro malé i velké, přijďte se pobavit, udělat dětem radost, věříme, že všechna dítka budou odcházet s dárečky a s úsměvem, který je určitě největším dárkem pro každého rodiče. 

Obsáhlá FOTOGALERIE z loňské akce ZDE

Youtube