VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Dětský den s AZetem se vydařil na jedničku

05.06.2022 | Josef Nudera

V sobotu 4. 6. 2022 proběhla v Gascontrol Aréně a nejbližším okolí před halou tradiční akce, a to Den dětí s AZetem. Ani nepříliš dobré počasí nemohlo tuto dětmi nabitou akci nijak zkazit. Mohli jsme vidět velkou řadu dětí, na které čekal bohatý program. Den dětí AZ Havířov se opět vydařil, a to i za účasti vedení, trenérů a hráčů A týmu.

Tradiční akce havířovského AZetu měla velké očekávání. Najdou si děti cestu na stadion a užijí si svůj den? Našly a náramně si ho užily.

Akce proběhla z velké části v prostorách Gascontrol Arény, kde na děti čekalo několik stanovišť. Za absolvování všech atrakcí získaly děti balíčky, ve kterých byly nejen sladkosti, ale i klíčenka AZ Havířov, propiska s logem klubu a RAW tyčinka Bombus. Další odměnou byl nápoj a hot dog. Akce překonala očekávání a účast dětí byla obrovská. Byla radost vidět zaplněnou plochu zimního stadionu dětmi s úsměvem na tváři. Podívejte se, jak to na Dni dětí s AZetem vypadalo!

Součástí Dne dětí s AZetem byl samozřejmě náborový stánek klubu. Kdo ví, kdy se zapíše do klubu nový David Pastrňák...

Opičí dráha zaznamenala u dětí velký úspěch. Navíc prověřila jejich celkové schopnosti.

Oblíbeným stanovištěm byl i slalom mezi kužely. Současně si ale všechny děti chtěly zastřílet na brankáře. Kdo z nich by nechtěl dát branku.

Nechyběl ani basketbal a střelba na koš, u které dětem asistovali také hráči A-mužstva.

Na Dni dětí s AZetem nesmělo chybět ani skákání v pytli. Jak je patrné z tváří dětí, nejen, že si to užily, ale také si skvěle zasoutěžily.

Myšlení dětí prověřilo skládání rozstříhaného loga AZ Havířov. Vzhledem k tomu, že děti logo klubu dobře znaly, nebyl to takový problém.

Na akci se děti potkaly s klauny, mohly si zaskákat ve skákacím hradu nebo si vymalovat hokejovou omalovánku. Vedle toho bylo oblíbenou aktivitou také malování na tvář. Před halou se navíc mohli všichni přítomní občerstvit.

Více snímků z povedené akce najdete ve fotogalerii.