VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Druhý ročník Hokeje na dvorcích se uskuteční na přelomu července a srpna

05.07.2023 | Klára Bártková

Stejně jako loni, i letos budou dva prázdninové víkendy patřit akci Hokej na dvorcích, kterou se AZ Havířov snaží vrátit děti do dob, kdy bylo naprosto běžné hrát v každé volné chvíli nějaký sport za domem na hřišti, cílem je také podpořit jednu z vizí klubu, a to důraz na práci s dětmi.

Tento dětský turnaj v pouličním hokeji se uskuteční na čtyřech místech. Celá akce odstartuje 29. července v městské části Šumbark na ulici Nákupní/Zvonková, následující den se přesune za Magistrát města Havířova do ulice Jana Švermy, o týden později bude pokračovat v ulici Erbenova a v neděli vyvrcholí na náměstí Republiky. Začátek je vždy naplánován na 13:00.

29. července ulice Nákupní/Zvonková (13:00)

30. červenceulice Jana Švermy (13:00)

5. srpnaulice Erbenova (13:00)

6. srpnanáměstí Republiky (13:00)

A teď něco málo k samotnému průběhu, turnaj je určen pro děti 3., 4. a 5. třídy a hraje se systémem 4+1, přímo na místě dojde k rozlosování skupin tak, aby byla družstva vyrovnaná. Pro hráče, ale i jejich fanoušky bude zajištěno občerstvení a o zábavu jistě nebude nouze.

S hokejovým vybavením si nemusíte dělat starosti, jelikož stejně není povoleno, hokejky zapůjčí klub a gólmani dostanou molitanové betony, jako lapačka pak poslouží kšiltovka.

Na jednotlivé dny můžete své děti hlásit prostřednictvím formuláře na tomto ODKAZU, případně své ratolesti přihlásíte i na e-mailu marketing@hc-havirov.cz. Dorazit samozřejmě mohou i ti, kteří nebudou dopředu zaregistrováni.

Těšíme se na Vás!

⚫🔵⚪

A jak se Hokej na dvorcích povedl minulý rok? Na to se můžete podívat třeba ZDE