Vstupenky na utkání AZetu kupujte zde.

Jak získají permanentkáři AZ Heimstaden Havířov přístup k bezplatným streamům na HokejkaTV.cz?

02.10.2020 | KLUB

Permanentkáři všech klubů Chance ligy, včetně našeho, mají díky jedinečné nabídce BPA sport marketing možnost sledovat streamy z Chance ligy bezplatně. Jak se ke streamům dostanou?

Doba pro sledování streamu zdarma se prodlužuje do doby, než budou moci fanoušci opět na stadion.

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky nebo klubové karty daného klubu.
  2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
  3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
  4. Vyberte si členství s názvem „KLUB CHANCE“ a klikněte na „Objednat“.
  5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který máte od klubu.
  6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
  7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
  8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Chance liga / Chance liga živě

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

Všichni fanoušci, kteří si zakoupili permanentku pro sezónu 2020/2021 a uvedli při koupi svůj email, obdrží během dnešního dne (pátek 2. 10.) do svých emailových schránek email s kódem (viz výše). Ti, kteří při zakoupení permanentky svůj email neuvedli, musí na emailovou adresu marketing@hc-havirov.cz zaslat číslo své permanentky společně se jménem, které bylo při nákupu permanentky uvedeno. Po identifikaci vlastníka permanentky, mu bude zaslán kód k registraci/přihlášení na hokejkaTV do konce října zdarma.

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Uvidíte na HokejkaTV.cz všechna utkání Chance ligy?

Na HokejkaTV.cz se vysílají všechna utkání Chance ligy.

Co když nemáte permanentní vstupenku?

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 49 korun a týdenní za 99.

Tato výhoda pro permanentkáře nemá vliv na následné kompenzace za zápasy, kterých se nemohli účastnit přímo na stadioně.