Nová opatření a spuštění online prodeje vstupenek

29.08.2020 | Klub

Od 1. září platí nová opatření, která se týkají také havířovského hokejového klubu a hlavně účasti na soutěžních utkáních. Důležitá informace, která z opatření vyplývá je, že na domácím utkání A týmu bude maximální počet fanoušků 2000. Celé znění opatření přikládáme pod odkazem níže.

Opatření týkající se sportovních událostí ZDE

Stadion bude nově rozčleněn do 4 oddělených sektorů, z nichž každý bude mít svůj vlastní vstup a bude od druhého sektoru oddělen rozestupem 2 metry. Plánek stadionu vidíte níže na obrázku. Na stadion budou fanoušci vpuštěni pouze s rouškou. Již neplatí pravidlo sezení obřadu a obsedadlo.

Prosíme, aby fanoušci dodržovali nošení ochranných prostředků dýchacích cest (nos a ústa) jako jsou respirátor, rouška, ústenka, šátek, šála či jiné, které brání šíření kapenék. Toto se nevztahuje na děti mladší dvou let, osoby s poruchou intelektu, kognitivní poruchou či závažnou alterací duševního stavu, jejichž mentální schopnosti či aktuální duševní stav neumožňují dodržování tohoto zákazu.

Každý sektor má své vlastní sociální zařízení. Důležitou poznámkou, především pro ženy, je, že sektory A1 a B1 mají jen sociální zařízení pro muže. Neznamená to, že by si do něj ženy nemohly koupit lístek, ale nebudou mít možnost toalety využít ve vedlejších sektorech.

Od zápasu s Vítkovicemi je spuštěn online prodej

Již nyní si můžete kupovat lístky na zápas s Vítkovicemi. Online prodej probíhá stále stejným způsobem, jen s tím rozdílem, že si nově při koupi vstupenky musíte vybrat sektor, ve kterém chcete sedět.

ODKAZ PRO ONLINE TICKETING JE ZDE.

Od příštího týdne už bude možnost zakoupení lístků také na ligová utkání. Připravujeme také souhrnné informace pro permanentkáře.