AZ Havířov

Odkaz na on-line ticketing pro nákup permanentky ZDE.

Obránce Jakub Dudek končí s hokejem

28.05.2019 | Martina Kotulová

Špatné zprávy se v minulém týdnu dozvěděl trenér A týmu. V další sezoně nemůže počítat s Jakubem Dudkem. Dvaadvacetiletý obránce musí ukončit hokejovou kariéru ze zdravotních důvodů.

Po skončené úspěšné sezoně, kdy pravidelně nastupoval a byl stabilním členem kádru AZetu, trápily Jakuba bolesti kolene. Po mnoha návštěvách u lékaře a vyšetřeních, které absolvoval, se dozvěděl špatné zprávy.

„Problém s kolenem jsem měl, po sezóně se to začalo řešit a myslel jsem, že jen podstoupím operaci a vše bude zase v pořádku. Verdikt byl nakonec takový, že s hokejem musím skončit. Je to pro mě strašný zmatek, život, který jsem měl, se mi obrátil vzhůru nohama. V nejbližší době se budu rozhodovat co dále, přihlásím se na školu a uvidím,” říká Jakub.

„Kuba chodil do Rehabilitačního centra a poslali jsme ho ještě za dalším specialistou do Olomouce, který ale jen potvrdil jeho stav. Kubovi jsme nabídli pomoc, jak se zdravotními problémy, tak i celkově. Odvedl u nás dobrou práci a je škoda, jak pro hokej celkově, tak i pro něj osobně, že musí tak brzy s aktivním hokejem skončit. Určitě se s ním rozloučíme i během sezony. Za celý klub bych chtěl Kubovi popřát vše nej v jeho dalším pohokejovém životě a poděkovat mu za dobře odvedenou práci v dresu se znakem AZ na prsou,” říká manažer klubu Patrik Rimmel.  

Instagram Youtube