Oslava vítězství

19.03.2012 | Petr Miklas

H A V Í Ř O V - V neděli 18.3.2012 se sešli hráči a fanoušci Azetu Havířov na zahradě hostince U Balona, aby společně oslavili vítězství ve druhé lize, skupině východ. O podrobnostech tohoto setkání se můžete dočíst v následujícím článku.

Vedení klubu ve spolupráci s Radegastem využilo pěkného, skoro až letního, počasí ke společné oslavě v pěkných prostorách zahrady hostince U Balona. Této oslavy se zúčastnil téměř kompletní kádr Havířova, včetně realizačního týmu. Chyběli pouze nemocní hráči a hráči juniorky, kteří měli trénink.

Dostavila se i početná skupina fanoušků, tvořená vesměs lidmi, kteří pravidelně doprovázejí Azet na zápasy na hřištích soupeřů. Po úvodním poděkování hráčům, trenérům a realizačnímu týmu předali zástupci Radegastu kapitánovi týmu, Jiřímu Krislovi, Pohár Radegast, což byla obří sklenice plná správně hořkého Radegastu. Následovalo hromadné focení všech přítomných hráčů s pohárem a pamětní deskou.

Poté moderátor akce vyzpovídal některé hráče, načež dostali stejnou šanci přítomní fanoušci. Nejvíc dotazů směřovalo na hrajícího manažera Azetu Martina Potočného. Mimo to se ještě mohli fanoušci zúčastnit kvízů o ceny od Radegastu nebo zkusit soutěžit ve skládání papírové hokejové přilby Radegast. Tím oficiální část akce skončila a všichni hráči i fanoušci si mohli vychutnat pivo zdarma a pochoutky z grilu – v nabídce byly klobásy, vepřové a kuřecí steaky doplněné zeleninovými saláty a jinými přílohami.

Každý návštěvník si mohl zakoupit tričko na památku, stejné jako na sobě měli hokejisté – AZ HAVÍŘOV VÍTĚZ PLAY-OFF 2012. Pokud jste na akci nebyli a tričko chcete, nic není ztraceno. Tento artefakt se stal součástí nabídky fan shopu, kde jej pořídíte za 200Kč.

Fotografie z této akce naleznete ve fotoarchivu.