AZ Havířov

Výsledek ankety: 72% hlasujících na našem webu upřednostňovalo tříkolový systém 1. ligy v sezoně 2021/22. Tento systém byl nakonec vybrán i samotnými kluby. Podrobnosti, včetně vyjádření manažera AZetu, přineseme v článku v pátek 14. 5.

Polévka je grunt opět po roce i s účastí AZeťáků

25.06.2019 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Ve čtvrtek 27. 6. 2019 se od 14:00 v havířovském Domě pro matky s dětmi Armády spásy na ulici Dvořákova, uskuteční další ročník charitativní akce Polévka je grunt. AZ na akci bude, stejně jako v loňském roce, zastupovat osvědčená dvojice kuchařů Jan Maruna-Jakub Matai. Co si, po loňské úspěšné francouzské cibulačce, připraví letos? (Pozn.: fotografie jsou z loňského vaření polévky).

„Budeme dělat fazolačku,“ hlásí Jakub Matai a dodává. „Recept nasel Mařka. Není nějak speciální, hlavně aby všem chutnala :-).“ A co rozhodlo, že se za AZ zúčastní akce opět stejná dvojice jako loni? Tak rozhodlo asi to, že jsme nejlepší kuchaři v týmu, tam nebylo co řešit. Těším se, že si zase s Honzou zavaříme. Věříme ze polévka bude všem chutnat a bude mít stejný úspěch jako naše cibulačka z loňska,“ přeje si 26letý obránce.

A proč právě polévka? Polévka je jedním ze symbolů Armády spásy. Běžně ji vaříme pro potřebné. A tak nás napadlo, že by ji tentokrát mohly uvařit pozvané týmy a pohostit svou polévkou návštěvníky akce. Velmi si ceníme účasti pozvaných hostů na této akci,“ říká za organizátory z Armády spásy Bc. Alica Neupauerová.

Kromě hráčů AZetu jsou dalšími vařícími týmy Vedení města Havířov, Sociální odbor města Havířova, Portavita, Adra, Vysoká škola sociálně správní, Residomo a Armáda spásy.

A na co se mohou návštěvníci akce, kromě ochutnávky polévek těšit? Připraveno je vystoupení dětí z klubu Bumerang, vystoupení dětí z Asterixu, kapela PartyjaM, kavárna, fotokoutek, grilování, kofola a řada aktivit pro děti (vyrábění, malování na tvář, balónky).

Rodinné odpoledne v prostorách Domu pro matky s dětmi Havířov začíná ve 14:00, program potrvá až do 20. hodiny. Jste srdečně zváni.

Instagram Youtube