VSTUPENKY NA PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Předání daru fanoušků malým AZeťákům

03.10.2021 | Klub

V sobotu 2.10. předali zástupci fanoušků dar malým AZeťákům v hodnotě 21 262 Kč. Proč a jak celá akce proběhla? Fanoušci nezapomínají na legendu a letitého kapitána AZetu Jirku Krisla, který spoustu let nosil číslo 26. Nabídli proto Radkovi Veselému, že od něj dres s číslem 26 „odkoupí“, že by byli rádi, kdyby toto číslo nenosil. Původně to byla sranda akce několika jedinců, ale stalo se z toho něco většího. Radek Veselý s myšlenkou souhlasil, sám finančně přispěl a veškeré vybrané peníze proto mohly být darovány malým AZeťákům. Za vybrané peníze byly, po domluvě s vedením klubu a mládežnickými trenéry, nakoupeny pomůcky pro nejmenší AZeťáky – brusle a hrací kostky na led. Tímto jménem klubu ještě jednou za příspěvek pro nejmenší AZeťáky děkujeme.