VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Proti polské dvacítce v hodně omlazené sestavě

01.08.2014 | Tomáš Vlček

Přesně podle původních předpokladů nastoupí oproti včerejšímu duelu s Vítkovicemi dnes AZ k zápasu proti výběru Polska do 20 let ve výrazně obměněné sestavě. Zápas začíná v 17:00. Podrobnosti v článku.

Změny se dají stručně shrnout jako "mládí vpřed"! Trenérská dvojice Daneček - Potěšil totiž dává důvěru těmto hráčům:

Matoušek (Daneček) - Krisl, Chroboček, Jaroch, Lenďák, Jonáš, Turoň, Graca - Diviš, Haas, Matějek - Mráz, Fejko, Bednář - Jiránek, Pechanec, Ižacký - Kurovský, Šlahař, Rimmel

Nejmladšímu hráči Danielu Kurovskému je teprve 16 let, Další tři jsou ještě junioři a i ostatní s vyjímkou Krisla a Turoně, naskočili do mužského hokeje minulou nebo předminulou sezonu.

Nicméně přejeme těmto borcům do zápasu hodně zdaru a věřímě, že v duelu proti polské dvacítce prokáží své kvality.

Zápas začíná v 17:00, platí na něj i včerejší vstupenka!