- Sobotní zápas s Přerovem (26. 9. 2020) je z důvodu karantény soupeře odložen. Náhradní soupeř není.
- Zápas Kolínem (30. 9. 2020), je ze zdravotních důvodů soupeře odložen. Náhradní soupeř zatím není. V případě jakýchkoliv změn vás budeme ihned informovat.
- Od sobotního zápasu s Prostějovem bude opět pro fanoušky probíhat hokejová tombola. Podrobnosti v článku ZDE.

Radek Bárta

10.01.2012 | Petr Miklas

Univerzál a později trenér Azetu byl uveden do Síně slávy v roce 2011.

Radek Bárta se narodil 17.1.1945 v Brně. S hokejem začal v Kometě Brno, kde prošel všemi mládežnickými kategoriemi. Vojenskou službu absolvoval v Dukle Písek, po vojně přestoupil do Havířova, kde hrál od roku 1967, takže zažil ještě přírodní kluziště u OU Dolu Antonín Zápotocký, ale již za rok byl otevřen krytý zimní stadión.

Radek Bárta nastupoval na postu obránce, ale dokázal hrát i středního útočníka. po skončení hráčské kariéry se věnoval trenérské činnosti. podílel se na dynamickém rozvoji mládežnického hokeje na sedmdesátých a začátku osmdesátých let.

V sezóně 1987-88 byl trenérem A mužstva Azetu. Poté od hokekeje odešel a věnoval se podnikání, mimo jiné byl vedoucím restaurace Gól v prostorách havířovského zimního stadiónu.

Dne 20.12.2006 Radek Bárta po těžké nemoci zemřel.