AZ Havířov

- FANSHOP je otevřen každou středu od 13 do 18 hodin a v době zápasů A-týmu.
- V případě jakýcholiv omezení, spojených se vstupem na stadion, budou mít přednostní vstup na domácí utkání fanoušci se zakoupenou platnou permanentkou.

Rozloučení se Zdeňkem Cepkem

13.01.2018 | Petr Miklas

Smutná zpráva přišla 29.12.2017 – opustil nás Zdeněk Cepek, dlouholetý kapitán a trenér AZetu. Pan Cepek zemřel náhle ve věku 66 let. Před utkáním s Litoměřicemi si připomeneme jeho kariéru a rozloučíme se s ním minutou ticha.

Zdeněk Cepek se narodil roku 1951 v Orlové, ale od dvou let bydlí v Havířově,kde začínal s hokejem. Nejprve hrál v hokejovém Baníku Havířov, od sloučení Baníku s Azetem byl celou svou kariéru hráčem Azetu, s výjimkou dvou let vojenské služby strávených v prvoligové Dukle Příbram. Od roku 1971 byl až do konce hráčské kariéry věrný Azetu, kde hrál prvního centra a byl dlouholetým kapitánem. Řada Kubala-Cepek-Kantor ve své době AZ táhla.

Po ukončení hráčské kariéry trénoval žákovská družstva Havířova, později i starší dorost a těsně před „dobou pantera“ i muže. Ve volných chvílích ještě dalších 5 sezon nastupoval v nižší soutěži za Orlovou.

Více informací o panu Cepkovi najdete v sekci Síň slávy. Odkaz zde.

Instagram Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
AZ Havířov
Draci Šumperk