VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

S AZetem do škol

03.09.2014 | Petr Blakala

První školní den si nenechali ujít ani hokejisté havířovského týmu, kteří školákům na vybraných základních školách zpestřili pondělní dopoledne. Hráči AZetu rozdávali před školami výrobky Juicee Gummee. Do akce se zapojili tito hráči: Peter Bezuška, Martin Jakúbek, Jurij Repe, Jiří Krisl, Michael Foltýn, Tomáš Matějek, Robert Říčka, David Klimša a Radim Haas.

V pondělí 1. 9. 2014 se vypravili hráči A-týmu do vybraných škol, aby dětem zpříjemnili jejich první školní den. Díky našemu partnerovi The Candy Plus Sweet Factory, s.r.o. tak před ZŠ Františka Hrubína, ZŠ Na Nábřeží a ZŠ Školní obdarovávali děti výrobky Juicee Gummee, aby byl jejich vstup do nového školního roku po prázdninách alespoň trochu sladší. A protože AZ Havířov má nejen dospělé fanoušky, ale své příznivce najde i ve školních řadách, tak jim tímto symbolicky poděkoval za podporu.

Hráči i vedení klubu budou velmi rádi, pokud jim děti i jejich rodiče zachovají svou přízeň a budou i nadále navštěvovat domácí zápasy. Mladší chlapce i děvčata rádi přivítáme ve svých řadách!

Pokud tedy máte dítě ve věku 4-8 let a záleží vám na tom, jak tráví svůj volný čas, přiveďte jej k nám. Hokej nejen baví a vytváří nová kamarádství, ale učí kázni, vůli, disciplíně, ctí autority i fair play, naučí děti radovat se z výher i společně snášet prohry. Vytváří přátelství i vzpomínky na celý život. Dítě nemusí umět bruslit, ani mít hokejovou výstroj, musí mít jen chuť to zkusit a my už se v přípravce o nové Azeťáčky ZDARMA postaráme.

Zájemci mohou navštívit nezávazně jakýkoliv trénink přípravky dle rozpisu nebo volat hlavního trenéra přípravky Jana Littnera (tel. č. 734 131 479).