Slavnostní ukončení sezóny 2014/15 je zde, přijďte si ho užít s celým AZetem!

06.03.2015 | David Motloch

Již tuto sobotu 7.3. proběhne oficiální rozlučka AZetu s uplynulou sezónou 2014/15. Chybět u toho samozřejmě nebudou fanoušci, kteří společně s bývalými i současnými hráči AZetu a sponzory sehrají přátelské utkání. Pro fanoušky, kteří zavítají na místo akce v roli diváků, bude ve fanshopu zlevněný celý sortiment zboží včetně stánků s občerstvením. Podrobné info o celém programu akce čtěte níže!

Akce oficiálně startuje v 16:30, kdy je naplánováno úvodní buly přátelského zápasu hráčů s fanoušky. Tento přátelský zápas slavnostně ukončí letošní prvoligovou pouť AZetu v sezóně 2014/15. Přestože tak během prohrané čtvrtfinálové série s Třebíčí nebylo příliš mnoho důvodů k radosti, v sobotu bude atmosféra na všech frontách jistě skvělá. Utkání se odehraje na 2x20 minut čistého času.

Předběžná sestava obou týmů

Tým "Bílí": Jan Daneček, Robert Machálek, Karel Vydra, Lukáš Zientek, Marek Zientek, Marek Loskot, Martin Jakúbek, Peter Bezuška, David Bahounek, Jan Maruna, Tomáš Matějek, Martin Lenďák, Michal Sztefek, Jurij Repe, Lukáš Daneček, Lubomír Vosátko.

Tým "Modří": Petr Matoušek, Vít Stránský, Robert Najdek, Martin Potočný, Pavel Zdráhal, Werner Hartmann, Robin Pavlas, Patrik Rimmel, Tomáš Jiránek, Jakub Šlahař, Radim Ostrčil, Daniel Graca, David Klimša, Radim Haas, Antonín Pechanec, Aron Chmielewski, Michael Foltýn, Miroslav Škumát.

Obě mužstva budou ještě doplněna o řadu fanoušků, kteří se rovnoměrným dílem rozdělí do obou týmů. Zápas si zahraje:

Kulhoš, Vizi, Wrak, Beli, Casper, GetBusy, Messi, Pjezident a Michal Polák, Lukáš DC, Martin.

Během utkání bude v bufetu veškeré občerstvení za jednotnou cenu 20,-Kč (pivo, klobása, párek, destiláty). Stejná cifra bude figurovat také ve fanshopu, kde fanoušci budou moct využít slevy na veškerý sortiment v hodnotě 20%. Vstupné na samotné utkání je ZDARMA.

Akce ale koncem zápasu, stejně jako loni, končit nebude. Na programu pak bude focení s fanoušky společně s autogramiádou a to přímo na ledě. Poté se hráči přesunou do Restaurace Stolárna, kde společně s fanoušky završí celý program akce.

Autor: Petr Blakala