Trenérský tým pro novou sezonu odhalen

10.04.2016 | Tomáš Vlček

H A V Í Ř O V - Jedna hokejová sezona sice před nedávnem skončila, ale v HC AZ Havířov už se vše připravuje na sezonu novou. S tím souvisí také obsazení trenérských postů u jednotlivých týmů. Už před časem bylo zveřejněno, že se nemění složení trenérské dvojice A týmu (Mikeš-Janeček na snímku). Jak to bude v případě dalších kategorií?

Prezident klubu Jaroslav Mrowiec k obsazení trenérských postů říká. „S prací trenérů panuje spokojenost, takže klub pokračuje ve spolupráci s dosavadním trenérským týmem. Ještě jsme jej, po loňské dobré zkušenosti, rozšířili o trenéra brankářů, který bude docházet na jednotlivé tréninky tříd a povede samostatné tréninky gólmanů."

Trenérský tým tedy zůstává stejný, dochází jen k určitým přesunům mezi jednotlivými kategoriemi. Asi nejvýraznější se odehrál u staršího dorostu. Jeho dosavadní hlavní trenér Martin Janeček pokračuje jako asistent u áčka i jako vedoucí Sportovního centra mládeže a tak se hlavním trenérem staršího dorostu stal Tomáš Urbánek. S tím souvisí příchod Michala Janečka, který nadále pokračuje i u juniorky, k žákovským týmům, kde bude spolupracovat s Janem Danečkem.

K určitým změnám dochází i u nejmladších kategorií a přípravky. Více odhalí následující přehled.

ROZDĚLENÍ TRENÉRŮ HC AZ HAVÍŘOV PRO SEZÓNU 2016 – 2017

Juniorka (ročníky 1998 - 1996)

trenér: Michal Janeček

asistent: Robin Pavlas

Starší dorost (ročníky 2000 a 1999)

trenér: Tomáš Urbánek

asistent: Martin Janeček – vedoucí Sportovního centra mládeže

Mladší dorost (ročníky 2001 a 2002)

trenér: Tomáš Potěšil

asistent: Jan Daneček

6. a 8. třída (ročníky 2003 a 2005)

trenér: Jan Daneček – šéftrenér žákovských týmů

asistent: Michal Janeček

5. a 7. třída (ročníky 2004 a 2006)

trenér: Michal Janeček

asistent: Jan Daneček

4. třída (ročník 2007)

trenér: David Svozil

asistenti: Tomáš Urbánek, Marek Revaj

2. a 3. třída (ročníky 2008 a 2009)

trenér: Luděk Jarolím

asistenti: Tomáš Potěšil, Petr Jemelík

Přípravka (2010 školáci, 2011 předškoláci)

trenéři: Petr Jemelík (2010) a Robin Pavlas (2011)

asistenti: Marek Revaj, David Svozil, Luděk Jarolím

Trenér brankářů:

Jan Littner

Přejeme všem trenérům hodně zdaru a úspěchů!