VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zapojte se do aukce třetí sady dresů AZ Havířov pro dobrou věc

11.12.2023 | Klub

S úvodním buly započala v sobotu 9. 12. 2023 aukce speciální třetí sady černých dresů AZ Havířov, která bude končit v úterý 19. 12. v 16:00. Do aukce se může zapojit každý z vás, výtěžek z ní navíc půjde na dobrou věc. Tato dražba je součástí adventního programu, který si klub připravil pro všechny fanoušky. Současně se jedná o příležitost oslav 95 let založení AZ Havířov.

Jaké dresy vstupují do aukce?

„Během prosince se naši hráči představí ve speciální třetí sadě dresů. Dominuje na nich černá a jsou speciální hned díky několika prvkům. Na rukávech najdeme dva důležité letopočty. Jde o rok 1955, kdy bylo právě v prosinci založeno město Havířov a letopočet 1928, odkdy datujeme počátek havířovského hokeje. Třetí číslo, které je pak doplňuje, je 95 – tedy 95 let hokeje v Havířově, které letos slavíme,“ sdělila Vendula Foldyna Holendová, PR manažerka AZ Havířov, v jednom z rozhovorů před prvním adventním utkání.

Tyto dresy jsou unikátní a Havířov v nich odehraje právě jen čtyři zmíněná utkání. I v tomto ohledu to může být cenný suvenýr pro vás domů. Na těchto dresech jsou navíc na zadní straně jména všech permanentkářů, kteří si pro letošní sezonu zakoupili právě celosezónní vstupenku.

Pro koho je určen výtěžek z dražby dresů?

Výtěžek dražby poputuje na dobrou věc, konkrétně na úhradu neurosenzorické terapie pětiletého Toníka z Havířova. Ten trpí těžkým kombinovaným postižením zahrnujícím například dětský autismus, středně těžkou mentální retardaci, těžkou nedoslýchavost a cysty na mozku. Díky terapii u něj dochází k posunutí smyslových hranic, učení se, jak kompenzovat sluch a pomoci lépe zvládat zátěžové situace, kterým je Toník vystaven kvůli svému postižení. Aukce končí v úterý 19. 12. 2023 v 16:00. Výtěžek dražby bude předán 22. prosince během posledního domácího utkání tohoto roku.

Speciální dresy je již nyní možnost dražit prostřednictvím webového portálu aukro.cz ZDE.