VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Zemřel bývalý útočník AZetu Miroslav Kantor

09.08.2019 | Jan Kudělka

Smutná zpráva zasáhla nejen havířovský hokej. Po dlouhé těžké nemoci odešel ve věku 64 let bývalý vynikající útočník Miroslav Kantor. Byl členem Síně slávy havířovského hokeje.

Miroslav Kantor začínal s hokejem v Havířově, a absolvoval zde všechny mládežnické kategorie. Jeho působení v havířovském klubu přerušil až nástup na vojnu v roce 1974. Vojna však neznamenala přerušení jeho hokejové kariéry, neboť nastupoval za vojenské kluby Hodonín a Vimperk. Po absolvování dvou let vojny se vrátil zpět do svého mateřského klubu. Havířovský dres pak oblékal až do roku 1982. Poté přestoupil do Orlové, kde o 3 roky později ukončil svou hokejovou kariéru.

Poslední rozloučení s Miroslavem Kantorem proběhne ve středu 14. srpna ve 13:00h v nové obřadní síni v Havířově-Šumbarku.

Fanoušci AZetu si připomenou Miroslava Kantora minutou ticha na dalším domácím přípravném utkání proti Vsetínu 20. srpna 2019.