AZ Havířov

I letos je na zápasech připravena Hokejová tombola. Podrobnosti v článku ZDE.

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
52 pá 6.3.2020 Třinec Plzeň 3:0
52 pá 6.3.2020 Kometa Pardubice 0:2
52 pá 6.3.2020 K. Vary Liberec 3:5
52 pá 6.3.2020 Ml. Boleslav Zlín 3:0
52 pá 6.3.2020 Hr. Králové Vítkovice 5:2
52 pá 6.3.2020 Sparta Olomouc 3:2sn
52 pá 6.3.2020 Litvínov Kladno 6:2
 
51 út 3.3.2020 Vítkovice K. Vary 8:2
51 út 3.3.2020 Olomouc Litvínov 3:1
51 út 3.3.2020 Plzeň Kometa 3:2
51 út 3.3.2020 Liberec Třinec 0:4
51 út 3.3.2020 Kladno Ml. Boleslav 3:2
51 út 3.3.2020 Zlín Hr. Králové 3:2
51 út 3.3.2020 Pardubice Sparta 1:2p
 
50 ne 1.3.2020 Třinec Pardubice 2:3
50 ne 1.3.2020 Kometa Kladno 1:2
50 ne 1.3.2020 Litvínov Vítkovice 4:0
50 ne 1.3.2020 Hr. Králové Olomouc 0:4
50 ne 1.3.2020 Sparta Zlín 5:1
50 ne 1.3.2020 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
50 ne 1.3.2020 Plzeň Liberec 4:2
 
49 pá 28.2.2020 Zlín Litvínov 4:3p
49 pá 28.2.2020 K. Vary Hr. Králové 4:3sn
49 pá 28.2.2020 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3sn
49 pá 28.2.2020 Kometa Liberec 3:2
49 pá 28.2.2020 Olomouc Třinec 1:2
49 pá 28.2.2020 Pardubice Plzeň 3:1
49 čt 27.2.2020 Kladno Sparta 4:2
 
48 út 25.2.2020 Třinec Zlín 2:1sn
 
34 út 25.2.2020 Litvínov Hr. Králové 2:3
 
11 út 25.2.2020 Liberec Plzeň 4:1
 
48 ne 23.2.2020 Litvínov K. Vary 6:4
48 ne 23.2.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2sn
48 ne 23.2.2020 Plzeň Kladno 8:5
48 ne 23.2.2020 Kometa Olomouc 2:4
48 ne 23.2.2020 Pardubice Liberec 1:4
 
47 so 22.2.2020 Zlín Kometa 3:5
47 pá 21.2.2020 K. Vary Třinec 2:6
47 pá 21.2.2020 Vítkovice Plzeň 3:1
47 pá 21.2.2020 Olomouc Liberec 2:1
47 pá 21.2.2020 Kladno Pardubice 2:5
47 pá 21.2.2020 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
 
30 st 19.2.2020 Litvínov Třinec 5:2
 
47 út 18.2.2020 Sparta Ml. Boleslav 6:2
 
46 út 18.2.2020 Kometa Hr. Králové 2:1
46 ne 16.2.2020 Třinec Vítkovice 2:3
46 ne 16.2.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
46 ne 16.2.2020 Liberec Kladno 5:4
46 ne 16.2.2020 Plzeň Olomouc 3:0
46 ne 16.2.2020 Sparta K. Vary 6:3
46 ne 16.2.2020 Pardubice Zlín 3:2
 
45 so 15.2.2020 Ml. Boleslav Plzeň 3:1
45 pá 14.2.2020 Třinec Hr. Králové 6:0
45 pá 14.2.2020 Zlín Liberec 2:4
45 pá 14.2.2020 K. Vary Kometa 9:1
45 pá 14.2.2020 Vítkovice Pardubice 3:5
45 pá 14.2.2020 Olomouc Kladno 4:0
 
44 st 12.2.2020 Třinec Ml. Boleslav 4:6
44 st 12.2.2020 Kladno Zlín 2:3
44 st 12.2.2020 Kometa Vítkovice 2:5
44 st 12.2.2020 Liberec Litvínov 5:4p
44 st 12.2.2020 Sparta Hr. Králové 2:3
44 út 11.2.2020 Plzeň K. Vary 3:1
 
48 út 4.2.2020 Sparta Vítkovice 4:2
 
43 ne 2.2.2020 Hr. Králové Pardubice 3:4
43 ne 2.2.2020 Litvínov Třinec 2:3
43 ne 2.2.2020 K. Vary Olomouc 2:4
43 ne 2.2.2020 Zlín Plzeň 4:0
43 ne 2.2.2020 Vítkovice Kladno 3:0
43 ne 2.2.2020 Sparta Kometa 4:3p
43 ne 2.2.2020 Ml. Boleslav Liberec 4:1
 
42 pá 31.1.2020 Třinec Sparta 5:1
42 pá 31.1.2020 Olomouc Zlín 3:1
42 pá 31.1.2020 Plzeň Hr. Králové 2:3sn
42 pá 31.1.2020 Pardubice Litvínov 1:2
42 pá 31.1.2020 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
42 pá 31.1.2020 Liberec Vítkovice 1:2sn
42 pá 31.1.2020 Kladno K. Vary 4:5p
 
41 st 29.1.2020 Sparta Liberec 2:6
41 út 28.1.2020 Litvínov Plzeň 5:1
41 út 28.1.2020 Ml. Boleslav Olomouc 3:0
41 út 28.1.2020 Vítkovice Zlín 1:0
41 út 28.1.2020 K. Vary Pardubice 2:3sn
41 út 28.1.2020 Kometa Třinec 1:0
41 út 28.1.2020 Hr. Králové Kladno 4:1
 
40 ne 26.1.2020 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
40 ne 26.1.2020 Kometa Litvínov 4:3sn
40 ne 26.1.2020 Kladno Třinec 1:2
40 ne 26.1.2020 Liberec Hr. Králové 5:1
40 ne 26.1.2020 Plzeň Sparta 6:3
40 ne 26.1.2020 Zlín K. Vary 5:6p
40 ne 26.1.2020 Olomouc Vítkovice 4:5sn
 
39 pá 24.1.2020 Plzeň Třinec 5:2
39 pá 24.1.2020 Vítkovice Hr. Králové 1:4
39 pá 24.1.2020 Olomouc Sparta 4:1
39 pá 24.1.2020 Kladno Litvínov 3:5
39 pá 24.1.2020 Pardubice Kometa 4:2
39 pá 24.1.2020 Liberec K. Vary 2:3
39 pá 24.1.2020 Zlín Ml. Boleslav 4:1
 
31 st 22.1.2020 Ml. Boleslav Třinec 1:2
 
29 út 21.1.2020 Vítkovice Liberec 3:7
 
38 ne 19.1.2020 Třinec Liberec 4:3
38 ne 19.1.2020 Kometa Plzeň 5:2
38 ne 19.1.2020 Litvínov Olomouc 1:3
38 ne 19.1.2020 Vítkovice K. Vary 0:3
38 ne 19.1.2020 Hr. Králové Zlín 4:2
38 ne 19.1.2020 Sparta Pardubice 2:1p
38 ne 19.1.2020 Ml. Boleslav Kladno 5:2
 
37 so 18.1.2020 Zlín Sparta 4:1
37 pá 17.1.2020 K. Vary Ml. Boleslav 2:4
37 pá 17.1.2020 Vítkovice Litvínov 5:3
37 pá 17.1.2020 Olomouc Hr. Králové 2:0
37 pá 17.1.2020 Liberec Plzeň 7:1
37 pá 17.1.2020 Pardubice Třinec 2:3
37 pá 17.1.2020 Kladno Kometa 5:1
 
44 út 14.1.2020 Pardubice Olomouc 3:2sn
 
24 út 14.1.2020 Plzeň Liberec 3:2
 
36 ne 12.1.2020 Třinec Olomouc 2:3sn
36 ne 12.1.2020 Litvínov Zlín 2:6
36 ne 12.1.2020 Hr. Králové K. Vary 5:0
36 ne 12.1.2020 Sparta Kladno 4:8
36 ne 12.1.2020 Liberec Kometa 5:0
36 ne 12.1.2020 Plzeň Pardubice 5:0
36 so 11.1.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 6:3
 
35 pá 10.1.2020 Zlín Třinec 2:4
35 pá 10.1.2020 K. Vary Litvínov 3:2p
35 pá 10.1.2020 Olomouc Kometa 1:2
35 pá 10.1.2020 Liberec Pardubice 5:2
35 pá 10.1.2020 Kladno Plzeň 1:3
35 pá 10.1.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
35 pá 10.1.2020 Sparta Vítkovice 5:3
 
34 út 7.1.2020 Sparta Ml. Boleslav 3:2sn
34 ne 5.1.2020 Kometa Zlín 2:3sn
34 ne 5.1.2020 K. Vary Třinec 1:2p
34 ne 5.1.2020 Liberec Olomouc 4:1
34 ne 5.1.2020 Plzeň Vítkovice 6:4
34 ne 5.1.2020 Pardubice Kladno 3:4p
 
45 so 4.1.2020 Litvínov Sparta 2:3
 
33 pá 3.1.2020 Zlín Pardubice 4:1
33 pá 3.1.2020 Kladno Liberec 2:0
33 pá 3.1.2020 Olomouc Plzeň 2:3sn
33 pá 3.1.2020 Hr. Králové Kometa 2:1p
33 čt 2.1.2020 K. Vary Sparta 3:5
 
32 po 30.12.2019 Plzeň Ml. Boleslav 3:2sn
32 po 30.12.2019 Kometa K. Vary 9:1
32 po 30.12.2019 Liberec Zlín 2:1
32 po 30.12.2019 Pardubice Vítkovice 2:4
32 po 30.12.2019 Kladno Olomouc 3:4p
32 po 30.12.2019 Sparta Litvínov 8:4
 
31 so 28.12.2019 Kometa Vítkovice 3:1
31 so 28.12.2019 Zlín Kladno 6:0
31 so 28.12.2019 Litvínov Liberec 3:4
31 so 28.12.2019 K. Vary Plzeň 4:3p
31 so 28.12.2019 Hr. Králové Sparta 5:2
31 so 28.12.2019 Olomouc Pardubice 1:2
 
30 čt 26.12.2019 Liberec Ml. Boleslav 2:0
30 čt 26.12.2019 Plzeň Zlín 2:4
30 čt 26.12.2019 Olomouc K. Vary 4:2
30 čt 26.12.2019 Pardubice Hr. Králové 1:4
30 čt 26.12.2019 Kometa Sparta 5:3
30 čt 26.12.2019 Kladno Vítkovice 2:1
 
29 ne 22.12.2019 K. Vary Kladno 3:1
29 ne 22.12.2019 Litvínov Pardubice 4:3sn
29 ne 22.12.2019 Zlín Olomouc 8:6
29 ne 22.12.2019 Sparta Třinec 3:2
29 ne 22.12.2019 Ml. Boleslav Kometa 5:4p
29 ne 22.12.2019 Hr. Králové Plzeň 0:3
 
28 pá 20.12.2019 Plzeň Litvínov 6:2
28 pá 20.12.2019 Kladno Hr. Králové 3:1
28 pá 20.12.2019 Zlín Vítkovice 3:2p
28 pá 20.12.2019 Pardubice K. Vary 5:6p
28 pá 20.12.2019 Liberec Sparta 4:1
28 pá 20.12.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:2sn
 
27 st 18.12.2019 Třinec Kladno 2:1sn
27 st 18.12.2019 Litvínov Kometa 5:2
27 st 18.12.2019 Vítkovice Olomouc 5:3
27 st 18.12.2019 K. Vary Zlín 3:2sn
27 st 18.12.2019 Hr. Králové Liberec 2:3sn
27 st 18.12.2019 Sparta Plzeň 2:1p
27 út 17.12.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
 
28 po 16.12.2019 Třinec Kometa 1:4
 
26 ne 8.12.2019 Třinec Plzeň 5:2
26 ne 8.12.2019 Litvínov Kladno 4:1
26 ne 8.12.2019 Hr. Králové Vítkovice 0:2
26 ne 8.12.2019 Ml. Boleslav Zlín 3:6
26 ne 8.12.2019 Sparta Olomouc 1:2
26 ne 8.12.2019 K. Vary Liberec 3:2sn
26 ne 8.12.2019 Pardubice Kometa 6:2
 
25 so 7.12.2019 Pardubice Sparta 4:3
25 pá 6.12.2019 Plzeň Kometa 4:2
25 pá 6.12.2019 Zlín Hr. Králové 0:4
25 pá 6.12.2019 K. Vary Vítkovice 9:1
25 pá 6.12.2019 Olomouc Litvínov 3:1
25 pá 6.12.2019 Kladno Ml. Boleslav 3:1
25 pá 6.12.2019 Liberec Třinec 5:0
 
33 út 3.12.2019 Ml. Boleslav Litvínov 4:6
 
24 ne 1.12.2019 Třinec Pardubice 7:0
24 ne 1.12.2019 Litvínov Vítkovice 6:2
24 ne 1.12.2019 Hr. Králové Olomouc 2:1
24 ne 1.12.2019 Sparta Zlín 2:1p
24 ne 1.12.2019 Ml. Boleslav K. Vary 4:2
24 ne 1.12.2019 Kometa Kladno 4:1
 
23 pá 29.11.2019 Zlín Litvínov 3:1
23 pá 29.11.2019 K. Vary Hr. Králové 2:3p
23 pá 29.11.2019 Olomouc Třinec 3:1
23 pá 29.11.2019 Kladno Sparta 2:4
23 pá 29.11.2019 Pardubice Plzeň 4:3p
23 čt 28.11.2019 Vítkovice Ml. Boleslav 3:7
23 čt 28.11.2019 Liberec Kometa 3:2
 
22 st 27.11.2019 Vítkovice Sparta 1:3
22 út 26.11.2019 Třinec Zlín 4:5sn
22 út 26.11.2019 Plzeň Kladno 3:1
22 út 26.11.2019 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:0
22 út 26.11.2019 Litvínov K. Vary 2:1
22 út 26.11.2019 Kometa Olomouc 4:3
22 út 26.11.2019 Liberec Pardubice 3:2sn
 
21 ne 24.11.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1sn
21 ne 24.11.2019 Třinec K. Vary 1:6
21 ne 24.11.2019 Vítkovice Plzeň 0:5
21 ne 24.11.2019 Kladno Pardubice 3:2
21 ne 24.11.2019 Hr. Králové Litvínov 6:2
21 ne 24.11.2019 Olomouc Liberec 1:3
 
20 pá 22.11.2019 Plzeň Olomouc 0:3
20 pá 22.11.2019 Litvínov Ml. Boleslav 2:5
20 pá 22.11.2019 Pardubice Zlín 0:2
20 pá 22.11.2019 Liberec Kladno 2:1
20 pá 22.11.2019 Kometa Hr. Králové 3:2p
20 čt 21.11.2019 Třinec Vítkovice 2:1
 
15 út 19.11.2019 Třinec Kometa 6:3
 
19 ne 17.11.2019 Hr. Králové Třinec 1:4
19 ne 17.11.2019 Kometa K. Vary 2:7
19 ne 17.11.2019 Zlín Liberec 3:4
19 ne 17.11.2019 Litvínov Sparta 3:4p
19 ne 17.11.2019 Ml. Boleslav Plzeň 4:3p
19 ne 17.11.2019 Vítkovice Pardubice 3:2sn
19 ne 17.11.2019 Olomouc Kladno 1:3
 
18 pá 15.11.2019 Třinec Ml. Boleslav 3:0
18 pá 15.11.2019 Plzeň K. Vary 4:3
18 pá 15.11.2019 Liberec Litvínov 6:1
18 pá 15.11.2019 Vítkovice Kometa 4:3sn
18 pá 15.11.2019 Pardubice Olomouc 1:2p
18 pá 15.11.2019 Kladno Zlín 1:0
18 pá 15.11.2019 Sparta Hr. Králové 2:1
 
21 st 13.11.2019 Zlín Kometa 5:4
 
10 st 13.11.2019 Sparta Kladno 6:2
 
17 ne 3.11.2019 Zlín Plzeň 1:2
17 ne 3.11.2019 K. Vary Olomouc 2:3
17 ne 3.11.2019 Sparta Kometa 5:4
17 ne 3.11.2019 Vítkovice Kladno 3:4p
17 ne 3.11.2019 Hr. Králové Pardubice 2:5
17 so 2.11.2019 Třinec Litvínov 2:0
17 so 2.11.2019 Ml. Boleslav Liberec 1:2
 
16 pá 1.11.2019 Liberec Vítkovice 3:2
16 pá 1.11.2019 Třinec Sparta 2:3
16 pá 1.11.2019 Plzeň Hr. Králové 4:1
16 pá 1.11.2019 Kometa Ml. Boleslav 0:3
16 pá 1.11.2019 Kladno K. Vary 4:2
16 pá 1.11.2019 Pardubice Litvínov 3:4
16 pá 1.11.2019 Olomouc Zlín 3:5
 
15 út 29.10.2019 K. Vary Pardubice 8:0
15 út 29.10.2019 Ml. Boleslav Olomouc 5:1
15 út 29.10.2019 Litvínov Plzeň 1:3
15 út 29.10.2019 Vítkovice Zlín 4:3sn
15 út 29.10.2019 Hr. Králové Kladno 2:1p
15 út 29.10.2019 Sparta Liberec 0:2
 
14 ne 27.10.2019 Plzeň Sparta 2:3sn
14 ne 27.10.2019 Zlín K. Vary 1:4
14 ne 27.10.2019 Liberec Hr. Králové 2:3
14 ne 27.10.2019 Kometa Litvínov 4:3sn
14 ne 27.10.2019 Olomouc Vítkovice 3:4p
14 ne 27.10.2019 Pardubice Ml. Boleslav 1:2
14 ne 27.10.2019 Kladno Třinec 1:7
 
13 so 26.10.2019 Plzeň Třinec 6:1
13 pá 25.10.2019 Zlín Ml. Boleslav 4:0
13 pá 25.10.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
13 pá 25.10.2019 Olomouc Sparta 0:4
13 pá 25.10.2019 Kometa Pardubice 5:1
13 pá 25.10.2019 Kladno Litvínov 2:3p
13 pá 25.10.2019 Liberec K. Vary 0:4
 
20 st 23.10.2019 Sparta K. Vary 5:1
 
32 út 22.10.2019 Hr. Králové Třinec 1:0sn
 
11 út 22.10.2019 Kladno Kometa 2:3
 
12 ne 20.10.2019 K. Vary Vítkovice 4:1
12 ne 20.10.2019 Sparta Pardubice 2:1p
12 ne 20.10.2019 Ml. Boleslav Kladno 6:3
12 ne 20.10.2019 Třinec Liberec 5:2
12 ne 20.10.2019 Hr. Králové Zlín 5:6
12 ne 20.10.2019 Litvínov Olomouc 3:4
12 so 19.10.2019 Kometa Plzeň 3:1
 
11 pá 18.10.2019 Vítkovice Litvínov 2:0
11 pá 18.10.2019 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
11 pá 18.10.2019 Olomouc Hr. Králové 0:2
11 pá 18.10.2019 Pardubice Třinec 5:2
 
6 út 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
 
10 ne 13.10.2019 Hr. Králové K. Vary 1:3
10 ne 13.10.2019 Ml. Boleslav Vítkovice 5:3
10 ne 13.10.2019 Plzeň Pardubice 5:3
10 ne 13.10.2019 Kometa Liberec 7:4
10 ne 13.10.2019 Litvínov Zlín 5:1
 
9 so 12.10.2019 Olomouc Kometa 1:3
9 pá 11.10.2019 Zlín Třinec 2:5
9 pá 11.10.2019 Vítkovice Sparta 1:5
9 pá 11.10.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
9 pá 11.10.2019 Pardubice Liberec 3:2
9 pá 11.10.2019 Kladno Plzeň 7:5
9 st 9.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
 
11 út 8.10.2019 Zlín Sparta 1:6
 
8 ne 6.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 ne 6.10.2019 Liberec Olomouc 2:0
8 ne 6.10.2019 Plzeň Vítkovice 4:1
8 ne 6.10.2019 Kometa Zlín 0:7
8 ne 6.10.2019 Litvínov Hr. Králové 6:5
8 ne 6.10.2019 Pardubice Kladno 3:2
8 ne 6.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
 
7 so 5.10.2019 Kladno Liberec 5:3
7 pá 4.10.2019 Ml. Boleslav Litvínov 5:1
7 pá 4.10.2019 K. Vary Sparta 2:5
7 pá 4.10.2019 Zlín Pardubice 4:3
7 pá 4.10.2019 Olomouc Plzeň 0:4
7 pá 4.10.2019 Hr. Králové Kometa 2:3
7 čt 3.10.2019 Vítkovice Třinec 4:6
 
6 út 1.10.2019 K. Vary Kometa 3:4
6 ne 29.9.2019 Třinec Hr. Králové 4:0
6 ne 29.9.2019 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
6 ne 29.9.2019 Liberec Zlín 6:4
6 ne 29.9.2019 Kladno Olomouc 4:3p
6 ne 29.9.2019 Pardubice Vítkovice 2:3
 
5 so 28.9.2019 K. Vary Plzeň 0:3
5 pá 27.9.2019 Vítkovice Kometa 0:3
5 pá 27.9.2019 Zlín Kladno 1:2
5 pá 27.9.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:3
5 pá 27.9.2019 Litvínov Liberec 4:5
5 pá 27.9.2019 Olomouc Pardubice 3:1
5 pá 27.9.2019 Hr. Králové Sparta 4:2
 
10 út 24.9.2019 Třinec Olomouc 7:3
 
4 ne 22.9.2019 Třinec Litvínov 3:2
4 ne 22.9.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
4 ne 22.9.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:3
4 ne 22.9.2019 Plzeň Zlín 5:4
4 ne 22.9.2019 Olomouc K. Vary 3:2
4 ne 22.9.2019 Kometa Sparta 2:0
4 ne 22.9.2019 Pardubice Hr. Králové 1:2
 
3 pá 20.9.2019 Zlín Olomouc 1:4
3 pá 20.9.2019 Litvínov Pardubice 1:2
3 pá 20.9.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 pá 20.9.2019 K. Vary Kladno 7:4
3 pá 20.9.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
3 pá 20.9.2019 Hr. Králové Plzeň 6:5
3 čt 19.9.2019 Sparta Třinec 4:2
 
33 út 17.9.2019 Vítkovice Třinec 4:3
 
2 ne 15.9.2019 Kladno Hr. Králové 2:5
2 ne 15.9.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 ne 15.9.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 ne 15.9.2019 Plzeň Litvínov 2:0
2 ne 15.9.2019 Pardubice K. Vary 2:5
2 ne 15.9.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
2 ne 15.9.2019 Zlín Vítkovice 2:3
 
1 so 14.9.2019 Hr. Králové Liberec 3:6
1 pá 13.9.2019 Třinec Kladno 6:2
1 pá 13.9.2019 Litvínov Kometa 2:1
1 pá 13.9.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
1 pá 13.9.2019 K. Vary Zlín 2:1
1 pá 13.9.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 čt 12.9.2019 Sparta Plzeň 7:6p

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:04x
1:0sn1x
2:09x
2:111x
2:1pp6x
2:1sn4x
3:06x
3:116x
3:214x
3:2pp4x
3:2sn11x
4:05x
4:116x
4:211x
4:38x
4:3pp9x
4:3sn6x
5:04x
5:110x
5:211x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
6:02x
6:12x
6:28x
6:35x
6:43x
6:52x
7:01x
7:11x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:01x
8:21x
8:41x
8:51x
8:61x
8:7pp1x
9:13x
0:1sn1x
0:25x
0:36x
0:46x
0:51x
0:71x
1:214x
1:2pp6x
1:2sn1x
1:38x
1:48x
1:51x
1:62x
1:71x
2:316x
2:3pp5x
2:3sn9x
2:48x
2:58x
2:63x
2:71x
3:46x
3:4pp5x
3:56x
3:62x
3:72x
4:51x
4:5pp1x
4:5sn4x
4:63x
4:81x
5:61x
5:6pp2x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Instagram Youtube
×
Odehrané v 17:00 | Dor.
HC Vítkovice Ridera
AZ Havířov