AZet čeká na domácím ledě odveta s Osvětimí

03.08.2011 | David Motloch

H A V Í Ř O V - Sérii domácích přípravných zápasů AZet odstartuje odvetným zápasem s Osvětimí. V prvním klání zvítězili hráči Havířova 3:1. Dá se tak očekávat, že tentokrát bude chtít polský soupeř uspět. Odveta je na programu v pátek 5.8. od 18 hodin, přijď se podívat na první domácí zápas Havířova i ty!

Kdo by nabyl dojmu, že soupeř z Osvětimi bude pro AZet snadným soustem, musel své hodnocení přehodnotit. I když po první třetině vedl Havířov už 3:0, jednalo se o náskok, který si hráči vybudovali hlavně z protiútoků. V dobrém světle se ukázal Daniel Kraft, který vstřelil hned dvě branky, z toho jednu v přesilové hře.

Klíčem k úspěchu, jak se později ukázalo, byl také především famózní výkon havířovského brankáře. Bez nadsázek jej můžeme označit za hlavní postavu minulého utkání, alespoň tedy ze strany AZetu. Jestli ovšem Lukáš Daneček nastoupí i do příštího domácího zápasu, který je na programu v pátek, není jisté.

Co můžeme téměř s jistotu říct, je, že jeho bratr Jan Daneček do zápasu nezasáhne. V prvním přípravném zápase se zranil a o jeho bližším zdravotním stavu vás budeme v nejbližších dnech informovat.

Na závěr si je třeba uvědomit, že Havířov sice stojí proti soupeři z nehokejové země, ovšem celek Osvětimi svých kvalit jistě dosahuje, což dokazují úspěchy klubu v polské lize a mimojiné i počet zahraničních hráčů.

Závěrem vzkaz fanoušků:

KOTEL FANOUŠKŮ AZETU TÍMTO ŽÁDÁ VŠECHNY PŘÍZNIVCE, ABY POMOHLI S VYTVOŘENÍM TOHO PRAVÉHO HOKEJOVÉHO PROSTŘEDÍ A NA ÚVODNÍ PŘÁTELSKÝ ZÁPAS (V PÁTEK 5.8. V 18:00) DORAZILI V BÍLÉM TRIČKU. DĚKUJEME!

Odvetný zápas, hraný v havířovské K&K Pneu aréně je na programu v pátek 5.8 od 18 hodin.