AZ Havířov

Čtvrťáci absolvovali během letní přípravy soustředění

27.06.2018 | Tomáš Vlček

Jak už bývá v letní přípravě pravidlem, také hráči ročníku 2009, tedy 4. třídy, si ji zpestřili začátkem června krátkým třídenním soustředěním. Protentokrát nevyrazili na hory, ale vybrali si Sportcentrum Na hřišti v Háji ve Slezsku.

„Sportcentrum je pro sportovce perfektně vybavené a dobře dostupné, jelikož je jen pár desítek metrů od vlakové stanice. I proto jsme se rozhodli cestovat vlakem, což samo o sobě už bylo pro děti velkým zážitkem. K dispozici jsme měli fotbalové hřiště, beach volejbal, workoutové hřiště, tělocvičnu a skatepark“, hlásí trenér čtvrťáků Luděk Jarolím.

Soustředění se zúčastnilo celkem 19 dětí, které se pod vedením trenéra Luďka Jarolíma a pana Petra Zielinského věnovaly především hrám, regeneraci a také stmelování kolektivu. Navíc okolí je známé vojenským opevněním, takže součástí pobytu byl i výlet na nedaleké bunkry.

„Soustředění hodnotím jako velice povedené. Myslím, že jsme si to všichni moc užili, stmelilo to kolektiv a děti se naučily více samostatnosti. Navíc jsem měl možnost poznat kluky i jinak, než jen při tréninku“, uzavírá trenér Luděk Jarolím.

Video ze soustředění můžete shlédnout ZDE.

Za poskytnuté podklady k článku děkujeme trenéru Luďku Jarolímovi.

Instagram Youtube
×
Dnes v 17:30 | Muži
Piráti Chomutov
AZ Havířov