VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Fandí celá rodina - domácí zápas s Jihlavou doplní bohatý doprovodný program

27.11.2019 | Petr Bortlík

Velmi rychle se blíží kouzelné dny Vánoc, a proto i AZ Residomo Havířov pořádá ve spolupráci se společností PODA a.s. podobně kouzelný den. Přijďte v sobotu 30. 11. do Gascontrol arény, každé dítě dostane při vstupu na stadion dárek, před stadionem vás čeká doprovodný program a hokejisté AZ Residomo Havířov přivítají atraktivního soupeře - HC Dukla Jihlava.

Již tuto sobotu od 15:00 hodin startuje zábava pro celou rodinu. Společnost PODA vztyčí stan plný zábavy pro děti, v němž si budou mimo jiné moci vyrobit vlastní placky a vyfotit se u fotostěny. Z pekelného soustředění při tvoření se budete moci odreagovat na atrakcích od Viking Agency. Nebude chybět ani spousta občerstvení, které si budete moci vychutnat ve vánočním duchu i díky hudebnímu doprovodu, jenž navodí tu správnou atmosféru. Ještě před napínavým hokejovým střetnutím si budete moci vyzkoušet některý z nových vozů Škoda v rámci testovacích jízd, které připravil Autodům Vrána.

Před Gascontrol Arénou bude stát také vánoční strom, na jehož ozdobách se podílely děti z havířovských mateřských škol, žákovských týmů AZ Residomo Havířov a výrazně se podílelo středisko Santé Havířov. Všem patří velké díky za krásné ozdoby, které dotvoří kouzelnou atmosféru.

Během samotného zápasu se můžete těšit, kromě kvalitního hokeje, na zábavu během přestávek. Své umění předvedou ve vzájemných zápasech malí hokejisté a také vy se budete moci z hlediště zapojit, jelikož bude probíhat soutěž v Curlingu. Rozhodně si uschovejte vstupenku (i permanentku), jelikož vám může přinést, jako cenu v případě vylosovávní, připojení od PODY na rok zdarma! Během zápasu si také výherci facebookové soutěže mohou užít výhled na ledovou plochu z jedinečných míst v Residomo obýváku. Soutěž probíhá zde do čtvrtku do 16 hodin

Tak nezapomeňte, v sobotu 30. 11. už od 15:00 si můžete užít blížící se čas Vánoc před Gascontrol Arénou. Nebudou chybět čerti a Mikuláš a od 18 hodin hokejový zápas A týmu proti Dukle Jihlava.