Fanoušci si zápas s hráči AZetu užili na jedničku

27.03.2011 | David Motloch

Skvělá podívaná byla k vidění ve čtvrtek na zimním stadionu v Havířově. Fanouškovský tým, složený z AZ fans a jedné pětky TfH se totiž utkal proti Havířovu. Zápas skončil remízou 11:11, ovšem více než o výsledek se jednalo o dobrou a přátelskou atmosféru, která pokračovala i dlouho po zápase.

Již několik týdnů po skončení sezony si hráči Havířova opět obuli brusle a proháněli se po ledové ploše. Společnost jim však tentokrát dělali jejich vlastní fanoušci, pro které to byl jistě skvělý zážitek.

V zápase, bylo k vidění spoustu branek, skvělých akcí i situací, při kterých nebylo o legraci nouze. Kdo by si však myslel, že tento zápas ujde pozornosti publika, mýlil se. Utkání přihlížela početná skupina diváků. Část se kochala dobrým hokejem, část také povzbuzovala a pokřikovala známe pokřiky.

Zápas nakonec skončil nerozhodně 11:11, a ačkoliv by se mohlo zdát, že brankářům nebylo moc do řeči, bylo to spíše naopak. Na závěr si ještě všichni přítomní vychutnali samostatné nájezdy a focení.

Další skvělé konfrontaci mezi hráči a fanoušky nelze nic vytknout. Všichni hráči si zápas náležitě užili a ještě dlouhou dobu na něj budou vzpomínat.