VSTUPENKY NA FINÁLE PLAY-OFF KUPUJTE ZDE.

Firma Gascontrol prodlužuje spolupráci s klubem

02.07.2020 | Klub

Další významný partner - firma Gascontrol - zůstává i nadále partnerem klubu. V uplynulých dnech podepsali zástupci firmy a klubu ve velmi přátelské atmosféře novou smlouvu.

Podpisu byli přítomni ředitel společnosti Mieczyslaw Molenda a jednatel společnosti Ing. Radim Vaško společně s prezidentem klubu Jaroslavem Mrowiecem. Další velký partner tak potvrdil pokračování spolupráce.

„Jsem velmi rád že další dlouhodobý velký partner je i nadále spojen s naším klubem. Velice si vážím naší spolupráce a také přátelské atmosféry, která mezi námi panuje,” říká prezident klubu Jaroslav Mrowiec.

Firma GASCONTROL s.r.o. sídlí v Havířově-Prostřední Suché. Je výrobcem a dodavatelem technologických řešení v oblasti plynárenství a energetiky. Více informací naleznete na webových stránkách firmy GASCONTROL.