Havířov hostí česko-polský turnaj 4. tříd

22.12.2012 | Josef Nudera

To, že ani nejmladší hráči v období vánoční přestávky nezahálí, potvrdí i dění na ledě havířovské K&K Pneu arény v příštím týdnu. Uskuteční se zde jeden z turnajů, které naši mládežníci v této době objedou. Koná se v rámci projektu „První ročník mezinárodního česko-polského turnaje 4. tříd“ a za podpory EU a proběhne v termínu 26. 12. – 28. 12. 2012.

Jedná se o šestý a tedy poslední ze série turnajů konaných v rámci projektu “První ročník mezinárodního česko-polského hokejového turnaje mládeže“. Ten je spolufinancován Evropskou unií v rámci Evropského fondu pro regionální rozvoj - Operační program pro přeshraniční spolupráci České republiky - Polské republiky 2007-2013 a státního rozpočtu prostřednictvím Euroregionu Těšínského Slezska.

Turnaj bude hostit 6 týmů, mimo domácí AZ Havířov se k K&K PNEU Aréně představí i celky: MUKS Naprzód Janóv, JKH GKS Jastrzebie, MOSM Tychy a české celky Přerova a Nového Jičína. Do toho turnaj vstoupí žáci 2003 a mladší.

Turnaj se bude hrát systémem dvou tříčlenných skupin, kde se celky utkání každý s každým, poté se bude dle pořadí hrát o umístění další zápasy. Během 3 dnů, kdy se bude turnaj konat, se budou moci předvést hráči i v dovednostech disciplínách jako jsou: přesnost střelby a obratnostní dráha.

Turnaj startuje ve středu 26. 12. 2012 slavnostním zahájením v 16:00, končit bude o dva dny později, tedy v pátek 28. 12. 2012. Všem, kteří se turnaje zúčastní, přejeme hodně štěstí a sportovních úspěchů.

Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií