Junioři nenavázali na výhru z minulého kola

Klára Bártková | 21.10.2022

10.kolo Ligy juniorů zavedlo havířovské juniory do Vsetína. Havířovští sice v prostřední části dvakrát dotáhli jednobrankové manko, jenže na další dva góly Valachů už odpovědět nedokázali, a tak prohráli 2:4.

Liga juniorů - 10.kolo pá 21.10.20:15
VHK Vsetín - AZ Havířov
4:2
(1:0, 1:2, 2:0)

Branky a nahrávky: 10. Melenovský (Rigo, Mošnička), 25. Melenovský (Matějíček), 60. Hamřík (Stodůlka, Melenovský), 60. Zedek (Stodůlka) – 24. Middleton (Plevka, Bílek), 30. Makovec (Lajoš, Jelének). Rozhodčí: Čech - Šobáň, Hendrych. Vyloučení: 3:5. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 4:2.

VHK Vsetín: A. Pavlíček — F. Mlčoch, M. Mojžíš, T. Mošnička, J. Hamřík, O. Fojtík, J. Zedek, M. Šedlbauer — T. Urge, Š. Rigo, Š. Jurek, M. Melenovský, D. Heinrich, L. Stodůlka, S. Budín, J. Matějíček, M. Janíček, M. Juráň
AZ Havířov: J. Smolka — J. Lazár, O. Wlodara, M. Bílek, J. Valouch, J. Gřegoř, A. Kreutz, J. Maršálek — J. Plevka, A. Middleton, D. Kolat, P. Pohl, P. Mikula, L. Lajoš, P. Ungr, M. Siekierka, J. Urbančík, V. Jelének, P. Makovec, A. David

V 8. minutě byl potrestán havířovský Adam Kreutz za podrážení, z přesilové hry Vsetína neuběhlo ani 40 vteřin a prosadil se nejproduktivnější hráč domácího celku Marek Melenovský1:0.

Na začátku druhého dějství srovnal na 1:1 Adam Middleton. Jenže po chvíli znovu vedl domácí tým, Marek Melenovský přidal svou druhou trefu v zápase – 2:1. Ještě v první polovině druhé dvacetiminutovky AZet vyrovnal, když pálil Pavel Makovec2:2.

O vítěznou branku se půl minuty před koncem postaral Jan Hamřík 3:2. V čase 59:49 zpečetil výhru Valachů Jakub Zedek 4:2.