Přijďte ve čtvrtek na bruslení s A týmem

03.02.2020 | Vít Káňa

H A V Í Ř O V - Ve čtvrtek 6. února se v havířovské GASCONTROL Aréně uskuteční bruslení s A týmem, na které jste tímto srdečně zváni. Jak už říká samotný název akce, můžete si především zabruslit společně s hráči našeho A týmu, ale to rozhodně nebude vše, proč byste na akci měli zavítat. Připravena je totiž řada dalších doprovodných akcí.

Kromě ledové plochy, šatny a posilovny uvidíte i místa, kde hráči regenerují a probíhá taktická příprava mužstva před zápasy CHANCE ligy. V bufetu, který bude otevřen, Vám pivo načepují hráči AZetu, se kterými si budete moci i popovídat.

Marketingová manažerka AZ RESIDOMO Havířov Martina Kotulová o akci řekla: Rozhodli jsme se tuto akci uspořádat jako alternativu k letnímu Sportovně zábavnému dni s AZ. Je to myslím moc fajn příležitost poznat blíže naše hráče i zázemí a něčemu se přiučit. Srdečně všechny zveme a těšíme se na účast.

Nejen pro rodiče, kteří zvažují svou ratolest v budoucnu přihlásit na hokej, proběhne ukázková tréninková jednotka dětí. Uvidíte, jak trénují budoucí hráči A týmu a co všechno vlastně obnáší příprava budoucího šampiona anebo šampionky. Na Vaše případné dotazy Vám rádi odpoví trenéři naší mládeže.

Evžen Buščík fyzioterapeut, masér a kustod našeho týmu Vás lehce zasvětí do fyzioterapie. Dozvíte se třeba o tom, jak regeneruje tělo profesionálního sportovce, hobby sportovce, úředníka a člověka, který pracuje hlavně fyzicky a jak je důležitá pro výkon sportovce čistá hlava. Připravte se, že během návštěvy možná zazní i slovenský pop. Evžen se fyzioterapii věnuje přes dvacet let a kromě AZetu pracuje i pro národní hokejbalovou reprezentaci.

Během bruslení s A-týmem pro Vás bude otevřen i FAN SHOP, ve kterém budete mít možnost po dobu konání akce nakoupit dresy, trička, mikiny, šály a další věci s logem AZetu se slevou dvaceti procent.

Akce začíná ve čtvrtek v 17:15, tak si vyhraďte místo ve Vašem diáři a přijďte do GASCONTROL Arény.

Pokud nebudete mít vlastní brusle a budete se chtít s hráči sklouznout, můžete si je zapůjčit na vrátnici za 60 korun. Vratná záloha je 300 korun.

Vstupem na akci každý uděluje souhlas s použitím pořízených fotografií z akce na webových stránkách a sociálních sítích pořadatele.