TOP fotografie z uplynulé sezony

17.05.2014 | Petr Blakala

Hokejisté havířovského AZetu mají za sebou velmi úspěšnou prvoligovou sezonu, ve které se probojovali až do play-off. Nyní už hráči podstupují tréninky "na suchu", ale my Vám však přinášíme přehled "nejlepších" fotkek právě z uplynulé sezony. Na výběru těchto fotek, jejichž autorem je Karel Vaculík, se podíleli lidé z klubu a také redaktoři webu.

Autor: Karel Vaculík

Jana Karasová, PR manažerka: "Pro mne je jednou z nejlepších fotek právě tato: na začátku sezony šly do nebe tři lampiony a s nimi i tři přání - fanoušků, vedení i hráčů - a všechna byla na konci sezóny splněna!"

Autor: Karel Vaculík

Patrik Rimmel, manažer klubu: "Tahle fotka přesně dokládá to, co se mi na AZetu líbí - propojení mezi mladými a staršími. AZ je prostě jedna velká rodina."

Autor: Karel Vaculík

Robin Pavlas, hráč a sekretář klubu: "Jako první TOP fotku jsem vybral nejvěrnějšího fanouška společně s největším talentem AZetu (Olin a David Pastrňák)."

Autor: Karel Vaculík

Tomáš Vlček, šéfredaktor: "Brankář Lukáš Daneček a časoměřič (a zároveň vedoucí boxu) Karel Osvald - co si ti dva po vítězném zápase nad Olomoucí (4:1) asi tak povídali? Kdo zná Karla Osvalda, tak tuší, že to mohlo být hodně zajímavé :-)."

Autor: Karel Vaculík

Petr Miklas, redaktor: "Patrika s takovou hřívou každý den neuvidíš :-)," (Patrik Rimmel při nájezdech v zápase s týmem fanoušků, partnerů a bývalých hráčů - jeho poslední zápas kariéry).

Autor: Karel Vaculík

David Motloch, redaktor: "Honza Maruna je tady zachycen sice na kolenou, ale jinak má za sebou výbornou sezonu. Fotka je vyfocena z velice zajímavého úhlu. Tohle se jen tak běžně nikde nevidí!"

Autor: Karel Vaculík

Josef Nudera, redaktor: "Zápas 48. kola s Mladou Boleslaví (3:0) nabídl snad všechno, co může hokej nabídnout. Dokonce i vítěznou bitku, do které se pustil David Klimša."

Autor: Karel Vaculík

Petr Blakala, redaktor: "Na této fotce se mi strašně líbí pohled na zaplněnou tribunu "A", která aktivně fandí havířovskému týmu v každém utkání."

Autor: Karel Vaculík

Jana Karasová, PR manažerka: "Snímek zachycuje malé AZeťáky před zápasem s Třincem. Hrdost na příslušnost ke klubu a hrozné natěšení na novou sezónu z kluků přímo čiší."

Autor: Karel Vaculík

Robin Pavlas, hráč a sekretář klubu: "Tato fotka se mi velice líbí, jelikož je na ni vidět velká rodina AZetu - hráči (včetně bývalých), partneři klubu, fanoušci, děti."

Autor: Karel Vaculík

Tomáš Vlček, šéfredaktor: "Na hokej chodím 30 let, ale něco takového, jako je vířivka u ledu, jsem zatím neviděl a nevím jestli ještě někdy uvidím :-)."

Autor: Karel Vaculík

Petr Miklas, redaktor: "Takhle pozdravili fanoušci jednoho nejmenovaného pana rozhodčího, který je v Havířově hodně neoblíbený."

Autor: Karel Vaculík

David Motloch, redaktor: "Skvěle zachycený efektní nástup Petra Matouška před zápasem play-off s Jihlavou. Připomíná mi to slavnostní nástupy v prestižních soutěžích, jako je NHL."

Autor: Karel Vaculík

Jana Karasová, PR manažerka: "Bouráme mezigenerační bariéry - i takový je AZet! Malí azeťáci navštívili seniory v domově Helios a soutěžili s nimi v mezigenerační olympiádě."

Autor: Karel Vaculík

Josef Nudera, redaktor: "Martin Potočný opět v dresu AZ! Bylo to v závěrečném utkání, které definitivně uzavřelo úspěšnou prvoligovou sezonu 2013/2014. Nastoupil v týmu, kde hráli hráči z minulých let, sponzoři i fanoušci proti letošnímu A týmu."

Autor: Karel Vaculík

Petr Blakala, redaktor: "Havířovští fanoušci patří mezi nejlepší v České republice a troufl bych si říct, že je nikdo v 1. lize nepřekoná! Jejich výborné fandění doplňují zajímavé choreografie, jako např. tato při zápase 32. kola se Šumperkem."