AZ Havířov

Ptejte se: Vedení klubu

Na vaše dotazy bude odpovídat prezident klubu Jaroslav Mrowiec.
Váš dotaz se zobrazí spolu s odpovědí hned po jeho zodpovězení.

Předtím se však musíte zaregistrovat a získat autorizační kód. Klikněte tedy na odkaz "Kód získáte zde" a dále postupujte dle pokynů.
Přidělený autorizační kód je individuální, nepřenositelný a můžete je používat pro opakované kladení dotazů. Obdržíte jej na email, který zadáte v registračním formuláři po kliknutí na odkaz "Kód získáte zde".

Případné dotazy k registraci a autorizaci můžete zasílat na email redakce@hc-havirov.cz.

V případě, že v této rubrice nebude položen dotaz na vedení, bude celá zpráva vymazána.

Ke komunikaci s vedením klubu můžete využít také email mrowiec@hc-havirov.cz

Děkujeme.

prosím nevyplňovat

kód získáte zde
Otázky | Odpovědi Vyplňte prosím všechny kolonky.
 

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1500 odpovědí v této kategorii celkem.

Jan Strouhal 19.9.2020, 15:27
Dobrý den chtěl bych se zeptat jak to vypadá s těmi dresy pro těch prvních 30 permanentkářů jelikož se mě na to pár lidí ptá protože o tom nejsou žádné další oficiální informace. Děkuji za odpověď.

Odpověď:


Dobrý den, podle informací od M.K. to vypadá dobře. J.M.
Marek 19.9.2020, 14:12
Dobrý den, nedávno jste psali, že jste sehnali tři nové partnery, kteří partneři to tedy jsou, jelikož v příslušné sekci asi nejsou. Děkuji za odpověď a ještě dotaz, zda budete jednat o sponzorství s firmou na baterie, která je teď v Horní Suché.

Odpověď:
Dobrý den, Nový partneři pro sezónu 2020-2021 jsou : Chacharová Hasičárna, Autodoprava Chybík Adam, Petrokámen s.r.o., REC 21, Radegast. Také jsme domluvení a před podpisem smlouvy s KFC. Ohledně firmy na výrobu baterii jsme v jednání od minulého roku. Zatím neúspěšně. J.M.
viktor kramný 14.9.2020, 16:34
Zdravím.Chci se zeptat jestli by nebylo lepší při zápasech místo posledního vchodu A1,B1 nechat otevřený předposlední vchod A2,B2 kdy při vstupu na tribunu se fanoušci rozdělí na dvě strany vlevo a v vpravo a nemusí procházet když jde na A2,B2 přes celou tribunu a omezí se tak kontakt s ostatními fanoušky.

Odpověď:
Zdravím, máte pravdu probereme to s pořadateli a SSRZ . Děkuji Vám za podnět, nás to nikoho nenapadlo. J.M.
Marek 2.8.2020, 10:15
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat podařilo se v této nelehké době sehnat nějaké další sponzory a popřípadě kteří sponzoři skončili. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Zdravím, od začátku roku jednáme s našimi partnery o spolupráci na novou sezónu. Jednání jsou v přátelské atmosféře, převážná část partnerů spolupráci prodloužila. Momentálně jsou dva partneři, kteří se ještě rozhodují a čekají jaká bude ekonomická situace ve firmě. Ukončena spolupráce byla s Ostravarem, ale nově uzavřená spolupráce byla s Radegastem. Také se podařilo sehnat tři nové partnery a to v této době je velkým úspěchem. V případě, že všichni partneři dodrží smluvní podmínky tak bychom měli pracovat s mírně větším rozpočtem než v minulé sezóně. Samozřejmě za předpokladů, že se utkání budou hrát s diváky. J.M.
viktor kramný 28.3.2020, 11:48
Zdravím.Chtěl jsem se zeptat je sice brzo ale budete dělat opět anketu o začátky zápasů.Podle malého průzkumu na tribuně,, A” by nakonec přes týden( po zkušenosti s začátkem v 17 hod.)vyhovoval čas 17:30 a v sobotu klidně třeba i ve 4 hod.

Odpověď:
Dobrý den, anketu asi dělat nebudeme a zvolíme kompromis a to začátky utkání v týdnu na 17.30hod. Ještě je brzo a momentálně řešíme závažnější věci, musíme si počkat i na rozhodnuti svazu jak bude soutěž vypadat a kdo ji bude hrát. J.M.
Miroslav Procházka 9.3.2020, 13:25
Zdravím a blahopřeji klubu k přímému postupu do play-off.
Moje otázka: znovu přitvrzujete i vůči pernamentkářům? Zařadili jste je cenou vstupenek mezi běžné, občasné návštěvníky hokejových utkání. Máte snad dojem, že tím je přesvědčíte k zakoupení permice na příští sezonu? M.

Odpověď:
Dobrý den, momentálně řešíme jestli play off bude a jestli s diváky nebo bez diváku. Máte pravdu,že cena vstupného na play off by měla být zvýhodněna pro pernamentkáře. Udělali jsme chybu, v případě odehrání utkání před diváky tuto cenu uvedeme.
Jiří Kokošínský 21.11.2019, 14:06
Dobrý den, nejdříve gratulace A-mužstvu za otočení zápasu s Ústím a hodně štěstí do dalších bojů o play-off. Pokud bude mančaft bojovat tak, jako ve 3. třetině, nemám o osmičku obavy. Srdíčko Honzy Maruny, Aleše Stezky,…by mělo být příkladem pro všechny spoluhráče! Rád bych se zmínil o začátcích našich domácích zápasů v pracovních dnech. Včera se hrálo v 17 hod. a nezaznamenal jsem pokles návštěvnosti např. oproti pondělnímu zápasu s Kadaní. Spousta fandů (i pracujících do 16 hod) kolem nás na tribunách to kvitovala. Myslím si, že začátky v 18 hod. navíc v tomto období, kdy je brzo tma, odrazují hlavně mimohavířovské fanoušky, lidi s nočními směnami i ženy s dětmi. Já sám s početnou skupinou jezdíváme léta z Petřvaldu a pokud jedeme zpět busem, tak návrat z hokeje ve 20.17 h z AN linkou 403 nestíháme a přijíždět pak dalším spojem až kolem 22 hodiny, když musíme ráno na 6h do práce, je odrazující. Přimlouval bych se, aby se začínalo nejpozději v těch 17:30 hod., tak jak to bylo v tomto regionu ještě nedávno tradicí. Je to takový kompromis mezi 17 a 18 hod. Ani v Ostravě nebo Třinci se nezačíná později a vyplácí se jím to. Myslím, že u nás by to uvítalo více fanoušků. Co Vy na to? Nestálo by za to tuto otázku znovu otevřít? Přeji celému klubu hodně zdaru! Váš skalní fanoušek. AZ – VŽDYCKY JSME S VÁMI!

Odpověď:
Dobrý den, děkujeme za podporu velice si toho Vážíme. K časům začátku zápasu v pracovní dny jsme se rozhodli udělat anketu mezi fanoušky a to jak na webu tak i na sociálních sítích kde bude možnost se vyjádřit. Budou tam tři časy a to 17hod , 17.30hod a 18hod. Dle výsledku upravíme časy a to pro druhou polovinu soutěže. Je třeba si uvědomit, že zápasy se hrají v pondělí a ve středu a to jsou úřední dny a pro některé fanoušky to může znamenat taky problém,tak uvidíme. J.M.
Tomáš salamon 3.2.2019, 20:46
Bohužel, ale musím reagovat na váš článek pane prezidente. Dotace od města na mládež mají sloužit pro městské děti a ne pro nějaké přistěhovalce, které si přitáhne pan Potěšil. Pokud hráč chce hrát v jiném týmu musí se na financování podílet rodiče hráče a stravování bych moc neřešil, že se museli stravovat ve vaší restauraci U ledu (jaká byla cena jídla pro rozpočet mládeže). To, že vám dalo residomo bezplatně 10 bytů a vy je pronajímate za peníze, které proplácíte z rozpočtu mládeže. Na platy trenérů a asistentů dáváte 2500000,- to si trenéři vydělají 40000,- měsíčně a za co? To co jste zmiňoval o placení u mládeže, také není pravda, protože časomíru a další výdaje si platí mládež x příspěvků rodičů ještě navíc k placení. A jsme turnaje jste platily, když to také platí rodiče a vy si necháte pouze faktury, které si necháte proplatit. A kterým dorostencům proplácíte hokejky a výstroje. Bohužel lidí vidí co děláte s hokejem a asi tomu nerozumíte.


Odpověď:
Dobrý den, jelikož píšete jako anonym, budu reagovat naposledy. Navrhuji Vám se osobně sejít a mít možnost prokázat, že to, co tady a jinde píšete, je lež. V článku jsem vypsal, na co se peníze z Městské dotace používají a také jsem zmínil, že dotace z Města pokrývají 63% nákladů na mládež a jaké jiné příjmy do rozpočtu mládeže přicházejí, mimo jiné i příspěvky rodičů, které rodiče platí přímo na účet mládeže. Logicky se tedy i z těchto peněz hradí některé položky z rozpočtu mládeže. Teď ke lžím, které tady píšete: 1)stravování-nemuseli se stravovat v naší restauraci, mohli se stravovat kdekoliv jinde. Restaurace U Ledu měla nejnižší cenu a jídla dotovala jako partner hokeje. V současné době za stejných podmínek se stravují v pizzerii MAX. Toto se dá doložit smlouvami. 2) ubytování-RESIDOMO je partner mužského hokeje a dává k dispozici byty. U těchto bytů platíme služby související s nájmem (voda, plyn el. a jiné). Neplatíme nájem, ten je zdarma. V bytech jsou z 80 % ubytovaní hráči A týmu, kteří mají uzavřenou podnájemní smlouvu. Zbývajících 20% bytů je obsazeno mládeží juniorského věku. Vše se dá doložit. Toto ubytování se do rozpočtu mládeže ani nepočítá. 3) trenéři-jak jste jako odborník, dle Vašich článků a dotazů na "vše", přišel k částce 40 000,-Kč? Máte tak "dokonalé informace", co vše se dělá špatně, tak určitě víte, kolik máme hlavních trenérů, asistentů a kolik kondičních trenérů! Kdyby jste to věděl, tak byste tady nepsal takové nesmysly. Nevím, co nebo kdo Vás vede k těmto dezinformacím. 4) K časomíře se ani nebudu vyjadřovat. Zajděte za panem Krčem a zeptejte se kdo platí rozhodčí a časomíru pro mládež. Zjistěte si kolik dnes stojí rozhodčí mládeže, časomíra, zdravotník a kolik utkání se ve všech kategoriích odehraje za celou sezónu... 5) hokejky-dorostencům hokejky neproplácíme, my jim je dáváme a také výzbroj, dle požadavků, před sezónou. Vedeme skladovou evidenci a na kartách se vše zaznamenává. Závěrem...nevěřím, že se osobně sejdeme, na to nemáte kuráž. Nevěřím, že Vás zajímá pravda. Bohužel chcete jenom špinit klub, mou osobu a možná jiné osoby v klubu. Vaše pravdivé jméno možná vyřeší, odkud se ta nenávist bere.
Marek Kwiecinski 3.12.2018, 08:13
Dobrý den, záleží vedení klubu na návštěvnosti domácích zápasů, proč jste již dvakrát v tomto roce nebyli schopni buď přehodit pořadatelství, přehodit den, nebo upravit čas zápasů. Narážím na havířovské slavnosti a rozsvícení vánočního stromu. Jinak děkuji za předvedenou hru i výsledky, tým je mladý a dravý. Přeji hodně štěstí, zdraví, sportovních úspěchů v nadcházejícím roce jak vedení klubu, tak všem hráčům a lidem spojeným s AZ HAVÍŘOV

Odpověď:
Zdravím Vás a děkuji Vám za přání. Klubu záleží, a to velmi, na návštěvnosti při domácích utkáních. Vyjádřím se k sobotnímu utkání proti Třebíči. Přehodit pořadatelství nebylo v našich silách a posunout utkání na dřívější hodinu také ne. Musíme si uvědomit, že máme jednu ledovou plochu a v sobotu i neděli trénují nejmenší kategorie a odehrávají se jiné mládežnické zápasy. Tyto zápasy mají svá pravidla,a abych byl konkrétní, muselo se odehrát extraligové utkání dorostu. V pravidlech je, že toto utkání nesmí začít dříve než ve 12hod. a nesmí skončit později než ve 20.00hod včetně prodloužení a nájezdů, které se tento rok hrají v této kategorii nově a pokaždé. Takže, kdybychom posunuli utkání A týmu třeba na 15hod nebo 14hod, nemohli bychom utkání dorostu odehrát. Jednalo se o poslední kolo extraligy dorostu a přesunout to nešlo. K návštěvnosti-velmi mě mrzí nízká návštěvnost a nebude to jenom rozsvícením vánočního stromu, ohňostroje a koncertu skupiny Divokej Bill "zdarma". Při oslavách 90 let hokeje na zápas AZ - Vsetín přišlo cca 3300 fanoušků, odehráli jsme nádherné utkání,vyhráli jsme a byla úžasná atmosféra. Hned další sobotu jsme hráli s Jihlavou, velmi kvalitním soupeřem, nikde v okolí se nic nekonalo a návštěvnost byla cca 1700 fanoušků. O necelých 50% fanoušků méně. Ano, máte pravdu, kdyby se utkání s Třebíčí hrálo dříve asi dorazí více fanoušků, ale ne vždy je to v našich silách. Děkuji za dotaz a přeji Vám příjemný adventní čas a co nejvíce zhlédnutých krásných utkání AZ Havířov. J.M.
Roman Soda 19.11.2018, 21:04
Dobrý den,
Chtěl bych se zeptat proč zatlačíte syna aby hrál za Áčko. Tuhle sezónu je nejlepší článek týmu, nebylo by lepší něj aby se rozhrál někde jinde. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Zdravím, jsem trošku zmaten z Vaši otázky , ale asi chápu jak byla myšlena. Děkuji za dotaz budu nad tímto usilovně přemýšlet. Naštěstí v +/- je +4 neumím si představit co bychom řešili kdyby byl v mínusech. "Musel bych ho poslat na Krym". Váš názor respektuji, ale o sestavě v našem klubu rozhoduje hlavní trenér. Při další schůzce s fanoušky se ho na toto můžete zeptat. V neposlední řadě Vám přeji krásné a šťastné vánoční svátky. J.M.
Další stránky
123456>>
Instagram Youtube