AZ Havířov

Výsledky 2.ligy

SEZONA:2022/23 | 2021/22 | 2020/21 | 2019/20 | 2018/19 | 2017/18 | 2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny FRM JIH KOL LTM PCB POR PRE PRO SLA SOK SUM TRE VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
  • Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.
  • Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy
KoloDatumDomácíHostéSkore
 
45 so 4.2.2023 Slavia Kolín 6:3
45 so 4.2.2023 Litoměřice Šumperk 3:0
45 so 4.2.2023 Prostějov Zlín 5:1
45 so 4.2.2023 Vsetín Jihlava 2:5
45 so 4.2.2023 Přerov Frýdek-Místek 1:3
45 so 4.2.2023 Třebíč PCB 3:1
45 so 4.2.2023 Sokolov Poruba 6:7sn
 
44 čt 2.2.2023 Frýdek-Místek Vsetín 2:4
44 st 1.2.2023 Zlín Sokolov 5:0
44 st 1.2.2023 Jihlava Prostějov 3:6
44 st 1.2.2023 Poruba Litoměřice 1:3
44 st 1.2.2023 Šumperk Třebíč 3:2p
44 st 1.2.2023 Kolín Přerov 1:3
44 st 1.2.2023 PCB Slavia 1:0sn
 
43 po 30.1.2023 Litoměřice Slavia 1:2
43 po 30.1.2023 Jihlava Šumperk 5:0
43 po 30.1.2023 Vsetín Zlín 2:3
43 po 30.1.2023 Třebíč Kolín 5:6sn
43 po 30.1.2023 Sokolov Frýdek-Místek 2:1
43 po 30.1.2023 Prostějov PCB 4:5p
43 po 30.1.2023 Přerov Poruba 2:3sn
 
42 so 28.1.2023 Slavia Přerov 1:3
42 so 28.1.2023 Frýdek-Místek Třebíč 2:4
42 so 28.1.2023 Prostějov Poruba 4:1
42 so 28.1.2023 Kolín Litoměřice 5:2
42 so 28.1.2023 Šumperk Sokolov 4:0
42 so 28.1.2023 Zlín Jihlava 4:1
42 so 28.1.2023 PCB Vsetín 1:3
 
41 st 25.1.2023 Zlín Šumperk 6:2
41 st 25.1.2023 Jihlava Frýdek-Místek 7:1
41 st 25.1.2023 Vsetín Poruba 5:0
41 st 25.1.2023 Třebíč Přerov 2:0
41 st 25.1.2023 Prostějov Kolín 3:1
41 st 25.1.2023 Litoměřice PCB 5:6sn
41 st 25.1.2023 Sokolov Slavia 3:5
 
39 ne 22.1.2023 Frýdek-Místek Litoměřice 3:1
 
40 so 21.1.2023 Slavia Třebíč 1:2
40 so 21.1.2023 Poruba Jihlava 4:0
40 so 21.1.2023 Frýdek-Místek Prostějov 3:2
40 so 21.1.2023 Přerov Litoměřice 1:2
40 so 21.1.2023 Šumperk Vsetín 2:5
40 so 21.1.2023 Kolín Zlín 1:3
40 so 21.1.2023 PCB Sokolov 2:4
 
39 st 18.1.2023 Poruba Zlín 0:2
39 st 18.1.2023 Třebíč Prostějov 3:4p
39 st 18.1.2023 Slavia Jihlava 3:2p
39 st 18.1.2023 Přerov Sokolov 12:4
39 st 18.1.2023 PCB Šumperk 5:1
39 st 18.1.2023 Kolín Vsetín 2:1sn
 
38 so 14.1.2023 Jihlava PCB 1:4
38 so 14.1.2023 Litoměřice Třebíč 2:1
38 so 14.1.2023 Sokolov Kolín 3:2p
38 so 14.1.2023 Prostějov Přerov 3:2
38 so 14.1.2023 Vsetín Slavia 2:5
38 so 14.1.2023 Šumperk Poruba 1:6
38 so 14.1.2023 Zlín Frýdek-Místek 3:2
 
37 st 11.1.2023 Litoměřice Sokolov 4:6
37 st 11.1.2023 Třebíč Vsetín 2:1
37 st 11.1.2023 Frýdek-Místek Poruba 4:0
37 st 11.1.2023 Slavia Prostějov 5:0
37 st 11.1.2023 Přerov Jihlava 4:3
37 st 11.1.2023 Kolín Šumperk 3:2
37 st 11.1.2023 PCB Zlín 5:2
 
36 po 9.1.2023 Jihlava Kolín 0:5
36 po 9.1.2023 Vsetín Přerov 1:3
36 po 9.1.2023 Poruba PCB 4:2
36 po 9.1.2023 Zlín Slavia 0:4
36 po 9.1.2023 Sokolov Třebíč 3:2
36 po 9.1.2023 Prostějov Litoměřice 3:5
36 po 9.1.2023 Šumperk Frýdek-Místek 2:4
 
35 so 7.1.2023 Slavia Šumperk 7:2
35 so 7.1.2023 Prostějov Sokolov 2:1
35 so 7.1.2023 Frýdek-Místek PCB 2:4
35 so 7.1.2023 Litoměřice Vsetín 3:0
35 so 7.1.2023 Kolín Poruba 4:3p
35 so 7.1.2023 Přerov Zlín 3:4p
35 so 7.1.2023 Třebíč Jihlava 3:1
 
34 st 4.1.2023 Vsetín Prostějov 4:1
34 st 4.1.2023 Jihlava Sokolov 4:3
34 st 4.1.2023 Zlín Litoměřice 2:3p
34 st 4.1.2023 Poruba Třebíč 2:4
34 st 4.1.2023 Frýdek-Místek Slavia 1:2
34 st 4.1.2023 Šumperk Přerov 4:6
34 st 4.1.2023 PCB Kolín 3:5
 
33 čt 29.12.2022 Litoměřice Jihlava 5:0
33 čt 29.12.2022 Třebíč Zlín 3:2
33 čt 29.12.2022 Prostějov Šumperk 4:1
33 čt 29.12.2022 Slavia Poruba 0:4
33 čt 29.12.2022 Kolín Frýdek-Místek 2:1sn
33 st 28.12.2022 Vsetín Sokolov 3:4
 
32 út 27.12.2022 Frýdek-Místek Přerov 3:2sn
32 út 27.12.2022 Poruba Sokolov 4:2
32 út 27.12.2022 Zlín Prostějov 6:1
32 út 27.12.2022 Jihlava Vsetín 1:3
32 út 27.12.2022 PCB Třebíč 2:5
32 út 27.12.2022 Šumperk Litoměřice 6:3
32 út 27.12.2022 Kolín Slavia 1:5
 
31 st 21.12.2022 Litoměřice Poruba 2:1p
31 st 21.12.2022 Vsetín Frýdek-Místek 5:2
31 st 21.12.2022 Třebíč Šumperk 5:2
31 st 21.12.2022 Prostějov Jihlava 3:2
31 st 21.12.2022 Přerov Kolín 5:1
31 st 21.12.2022 Slavia PCB 5:3
31 st 21.12.2022 Sokolov Zlín 4:3sn
 
30 po 19.12.2022 Poruba Přerov 2:1p
30 po 19.12.2022 Šumperk Jihlava 1:2
30 po 19.12.2022 Slavia Litoměřice 7:2
30 po 19.12.2022 Kolín Třebíč 2:1
30 po 19.12.2022 Frýdek-Místek Sokolov 3:1
30 po 19.12.2022 PCB Prostějov 4:1
30 ne 18.12.2022 Zlín Vsetín 2:5
 
33 so 17.12.2022 Přerov PCB 2:1sn
 
10 út 13.12.2022 Vsetín Přerov 4:3sn
 
12 po 12.12.2022 Sokolov Kolín 0:5
 
11 ne 11.12.2022 Frýdek-Místek Poruba 2:5
 
29 so 10.12.2022 Poruba Prostějov 1:4
29 so 10.12.2022 Jihlava Zlín 4:3p
29 so 10.12.2022 Přerov Slavia 2:0
29 so 10.12.2022 Vsetín PCB 3:2
29 so 10.12.2022 Sokolov Šumperk 2:1
29 so 10.12.2022 Litoměřice Kolín 2:1sn
29 so 10.12.2022 Třebíč Frýdek-Místek 4:1
 
28 st 7.12.2022 Poruba Vsetín 2:3
28 st 7.12.2022 Frýdek-Místek Jihlava 1:4
28 st 7.12.2022 Slavia Sokolov 3:1
28 st 7.12.2022 PCB Litoměřice 4:1
28 st 7.12.2022 Přerov Třebíč 0:1
28 st 7.12.2022 Kolín Prostějov 2:6
28 st 7.12.2022 Šumperk Zlín 3:1
 
27 po 5.12.2022 Vsetín Šumperk 4:3
27 po 5.12.2022 Třebíč Slavia 4:3
27 po 5.12.2022 Prostějov Frýdek-Místek 4:2
27 po 5.12.2022 Jihlava Poruba 2:3sn
27 po 5.12.2022 Sokolov PCB 5:3
27 ne 4.12.2022 Zlín Kolín 4:3p
27 ne 4.12.2022 Litoměřice Přerov 2:1
 
26 so 3.12.2022 Jihlava Slavia 5:2
26 so 3.12.2022 Prostějov Třebíč 2:0
26 so 3.12.2022 Litoměřice Frýdek-Místek 2:1p
26 so 3.12.2022 Vsetín Kolín 5:3
26 so 3.12.2022 Šumperk PCB 4:3p
26 so 3.12.2022 Sokolov Přerov 2:1sn
26 pá 2.12.2022 Zlín Poruba 1:3
 
25 st 30.11.2022 Třebíč Litoměřice 2:4
25 st 30.11.2022 Poruba Šumperk 4:3p
25 st 30.11.2022 Frýdek-Místek Zlín 2:1
25 st 30.11.2022 PCB Jihlava 2:4
25 st 30.11.2022 Přerov Prostějov 0:3
25 st 30.11.2022 Kolín Sokolov 4:0
25 st 30.11.2022 Slavia Vsetín 4:5
 
24 so 26.11.2022 Poruba Frýdek-Místek 3:4p
24 so 26.11.2022 Jihlava Přerov 1:2
24 so 26.11.2022 Vsetín Třebíč 2:1
24 so 26.11.2022 Prostějov Slavia 3:4sn
24 so 26.11.2022 Šumperk Kolín 3:2sn
24 so 26.11.2022 Zlín PCB 2:3sn
 
23 st 23.11.2022 Litoměřice Prostějov 1:3
23 st 23.11.2022 Třebíč Sokolov 3:2p
23 st 23.11.2022 Frýdek-Místek Šumperk 3:5
23 st 23.11.2022 Přerov Vsetín 1:4
23 st 23.11.2022 Slavia Zlín 2:4
23 st 23.11.2022 PCB Poruba 2:3
23 st 23.11.2022 Kolín Jihlava 6:1
 
22 ne 20.11.2022 Jihlava Třebíč 2:6
22 so 19.11.2022 PCB Frýdek-Místek 2:4
22 so 19.11.2022 Poruba Kolín 6:4
22 so 19.11.2022 Sokolov Prostějov 3:1
22 so 19.11.2022 Vsetín Litoměřice 3:4
22 so 19.11.2022 Šumperk Slavia 2:1
 
21 st 16.11.2022 Třebíč Poruba 2:0
21 st 16.11.2022 Litoměřice Zlín 5:2
21 st 16.11.2022 Sokolov Jihlava 1:2
21 st 16.11.2022 Kolín PCB 2:1
21 st 16.11.2022 Prostějov Vsetín 1:3
21 st 16.11.2022 Přerov Šumperk 4:3p
21 st 16.11.2022 Slavia Frýdek-Místek 1:2sn
 
20 po 14.11.2022 Jihlava Litoměřice 2:5
20 po 14.11.2022 Poruba Slavia 7:0
20 po 14.11.2022 Šumperk Prostějov 2:3p
20 po 14.11.2022 Frýdek-Místek Kolín 2:1
20 po 14.11.2022 PCB Přerov 1:3
20 po 14.11.2022 Sokolov Vsetín 3:2
20 ne 13.11.2022 Zlín Třebíč 4:1
 
22 pá 11.11.2022 Zlín Přerov 5:1
 
19 so 5.11.2022 Slavia Kolín 2:1
19 so 5.11.2022 Přerov Frýdek-Místek 0:1
19 so 5.11.2022 Vsetín Jihlava 1:2
19 so 5.11.2022 Litoměřice Šumperk 6:3
19 so 5.11.2022 Prostějov Zlín 5:6sn
19 so 5.11.2022 Třebíč PCB 4:1
19 čt 3.11.2022 Poruba Sokolov 5:1
 
18 st 2.11.2022 Jihlava Prostějov 3:5
18 st 2.11.2022 Zlín Sokolov 3:0
18 st 2.11.2022 Šumperk Třebíč 0:2
18 st 2.11.2022 Kolín Přerov 1:4
18 st 2.11.2022 PCB Slavia 2:1sn
18 st 2.11.2022 Poruba Litoměřice 3:2p
18 út 1.11.2022 Frýdek-Místek Vsetín 1:4
 
17 so 29.10.2022 Jihlava Šumperk 3:4p
17 so 29.10.2022 Sokolov Frýdek-Místek 1:3
17 so 29.10.2022 Litoměřice Slavia 0:3
17 so 29.10.2022 Prostějov PCB 2:1p
17 so 29.10.2022 Přerov Poruba 3:2
17 so 29.10.2022 Vsetín Zlín 4:1
17 so 29.10.2022 Třebíč Kolín 3:2
 
16 st 26.10.2022 Zlín Jihlava 1:3
16 st 26.10.2022 Frýdek-Místek Třebíč 6:2
16 st 26.10.2022 Šumperk Sokolov 4:3p
16 st 26.10.2022 Poruba Prostějov 4:3
16 st 26.10.2022 PCB Vsetín 1:4
16 st 26.10.2022 Kolín Litoměřice 2:1p
16 st 26.10.2022 Slavia Přerov 0:3
 
15 po 24.10.2022 Jihlava Frýdek-Místek 4:1
15 po 24.10.2022 Litoměřice PCB 5:0
15 po 24.10.2022 Zlín Šumperk 7:1
15 po 24.10.2022 Vsetín Poruba 2:1
15 po 24.10.2022 Třebíč Přerov 3:0
15 po 24.10.2022 Prostějov Kolín 2:0
15 po 24.10.2022 Sokolov Slavia 2:3p
 
14 so 22.10.2022 Poruba Jihlava 4:1
14 so 22.10.2022 Šumperk Vsetín 7:3
14 so 22.10.2022 Frýdek-Místek Prostějov 3:2p
14 so 22.10.2022 Slavia Třebíč 6:1
14 so 22.10.2022 Kolín Zlín 4:3
14 so 22.10.2022 PCB Sokolov 3:4p
14 čt 20.10.2022 Přerov Litoměřice 2:3sn
 
13 st 19.10.2022 Třebíč Prostějov 2:1sn
13 st 19.10.2022 Frýdek-Místek Litoměřice 2:5
13 st 19.10.2022 Přerov Sokolov 3:2
13 st 19.10.2022 Kolín Vsetín 3:1
13 st 19.10.2022 Slavia Jihlava 2:3
13 st 19.10.2022 Poruba Zlín 5:3
13 st 19.10.2022 PCB Šumperk 3:2sn
 
12 so 15.10.2022 Jihlava PCB 3:2
12 so 15.10.2022 Vsetín Slavia 4:0
12 so 15.10.2022 Šumperk Poruba 2:5
12 so 15.10.2022 Litoměřice Třebíč 3:4sn
12 so 15.10.2022 Zlín Frýdek-Místek 0:4
12 so 15.10.2022 Prostějov Přerov 2:3p
 
11 st 12.10.2022 Litoměřice Sokolov 3:5
11 st 12.10.2022 Třebíč Vsetín 4:2
11 st 12.10.2022 PCB Zlín 2:3
11 st 12.10.2022 Slavia Prostějov 2:4
11 st 12.10.2022 Kolín Šumperk 3:5
11 st 12.10.2022 Přerov Jihlava 2:3p
 
10 po 10.10.2022 Jihlava Kolín 3:2
10 po 10.10.2022 Zlín Slavia 5:2
10 po 10.10.2022 Prostějov Litoměřice 0:5
10 po 10.10.2022 Sokolov Třebíč 4:1
10 po 10.10.2022 Poruba PCB 5:3
10 po 10.10.2022 Šumperk Frýdek-Místek 5:4sn
 
9 so 8.10.2022 Slavia Šumperk 5:0
9 so 8.10.2022 Frýdek-Místek PCB 2:3
9 so 8.10.2022 Litoměřice Vsetín 7:3
9 so 8.10.2022 Přerov Zlín 1:2p
9 so 8.10.2022 Kolín Poruba 4:6
9 so 8.10.2022 Třebíč Jihlava 4:1
9 so 8.10.2022 Prostějov Sokolov 5:2
 
8 st 5.10.2022 Vsetín Prostějov 1:2
8 st 5.10.2022 Jihlava Sokolov 2:3
8 st 5.10.2022 Zlín Litoměřice 4:1
8 st 5.10.2022 Frýdek-Místek Slavia 7:2
8 st 5.10.2022 PCB Kolín 3:2
8 st 5.10.2022 Poruba Třebíč 1:0
8 st 5.10.2022 Šumperk Přerov 4:3p
 
7 so 1.10.2022 Sokolov Vsetín 3:2
7 so 1.10.2022 Kolín Frýdek-Místek 2:5
7 so 1.10.2022 Litoměřice Jihlava 5:3
7 so 1.10.2022 Přerov PCB 4:3p
7 so 1.10.2022 Slavia Poruba 3:2
7 so 1.10.2022 Třebíč Zlín 2:1
7 so 1.10.2022 Prostějov Šumperk 5:2
 
6 pá 30.9.2022 Sokolov Poruba 2:4
6 st 28.9.2022 Jihlava Vsetín 2:1
6 st 28.9.2022 Šumperk Litoměřice 4:1
6 st 28.9.2022 Zlín Prostějov 1:2p
6 st 28.9.2022 PCB Třebíč 2:3
6 st 28.9.2022 Kolín Slavia 3:1
6 st 28.9.2022 Frýdek-Místek Přerov 1:0p
 
5 po 26.9.2022 Vsetín Frýdek-Místek 2:1
5 po 26.9.2022 Litoměřice Poruba 3:6
5 po 26.9.2022 Třebíč Šumperk 3:1
5 po 26.9.2022 Přerov Kolín 4:2
5 po 26.9.2022 Slavia PCB 4:0
5 po 26.9.2022 Prostějov Jihlava 2:4
5 po 26.9.2022 Sokolov Zlín 2:1
 
4 so 24.9.2022 Frýdek-Místek Sokolov 1:2
4 so 24.9.2022 Kolín Třebíč 3:2
4 so 24.9.2022 Slavia Litoměřice 2:4
4 so 24.9.2022 Šumperk Jihlava 1:4
4 so 24.9.2022 Zlín Vsetín 0:2
4 so 24.9.2022 PCB Prostějov 4:0
 
3 st 21.9.2022 Vsetín PCB 3:1
3 st 21.9.2022 Třebíč Frýdek-Místek 5:4p
3 st 21.9.2022 Litoměřice Kolín 5:6p
3 st 21.9.2022 Jihlava Zlín 1:2sn
3 st 21.9.2022 Sokolov Šumperk 4:5
3 st 21.9.2022 Přerov Slavia 3:2sn
3 st 21.9.2022 Prostějov Poruba 3:4sn
 
2 ne 18.9.2022 Frýdek-Místek Jihlava 3:1
2 so 17.9.2022 Poruba Vsetín 1:4
2 so 17.9.2022 Šumperk Zlín 2:4
2 so 17.9.2022 Kolín Prostějov 5:3
2 so 17.9.2022 Přerov Třebíč 5:2
2 so 17.9.2022 Slavia Sokolov 4:3p
2 so 17.9.2022 PCB Litoměřice 2:5
 
1 st 14.9.2022 Zlín Kolín 1:4
1 st 14.9.2022 Litoměřice Přerov 3:4
1 st 14.9.2022 Třebíč Slavia 5:1
1 st 14.9.2022 Vsetín Šumperk 6:2
1 st 14.9.2022 Sokolov PCB 2:5
1 st 14.9.2022 Prostějov Frýdek-Místek 3:2
1 st 14.9.2022 Jihlava Poruba 2:3sn

Četnost výsledků

výhry domácíchremízyvýhry hostí
1:01x
1:0pp1x
1:0sn1x
2:05x
2:118x
2:1pp5x
2:1sn7x
3:04x
3:113x
3:219x
3:2pp6x
3:2sn4x
4:07x
4:116x
4:25x
4:36x
4:3pp10x
4:3sn2x
5:07x
5:16x
5:210x
5:37x
5:4pp1x
5:4sn1x
6:13x
6:23x
6:33x
6:41x
7:01x
7:12x
7:23x
7:32x
12:41x
0:12x
0:23x
0:33x
0:43x
0:53x
1:210x
1:2pp2x
1:2sn2x
1:314x
1:410x
1:51x
1:61x
2:38x
2:3pp5x
2:3sn5x
2:415x
2:512x
2:62x
3:43x
3:4pp5x
3:4sn3x
3:57x
3:62x
4:52x
4:5pp1x
4:63x
5:6pp1x
5:6sn3x
6:7sn1x
 

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Youtube
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Kopřivnice
AZ Havířov