AZ Havířov

Junioři neskórovali a z Chomutova tak body nevezou

Lukáš Jandora | 26.02.2023

Na dlouhou štreku se v neděli vydali havířovští junioři. V Chomutově je čekali domácí Piráti, kteří šli do utkání jako favorit, svou roli potvrdili, však jejich vítězství se nerodilo vůbec snadno...

Liga juniorů - 38.kolo ne 26.2.16:00
Piráti Chomutov - AZ Havířov
2:0
(1:0, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 16. Filip (Šugár), 47. Šugár (Poch, Vostiňák). Rozhodčí: Glanc — Karda, Goltsch. Vyloučení: 6:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 80. Průběh utkání: 2:0.

Piráti Chomutov: Suk — Filip, Česnohlídek, Hynek, Poch, Žižka — Starý, Príhoda, Klobouček, Vostiňák, Kincl, Mišovic, Yailov, Rindoš, Šugár
AZ Havířov: Smolka — Lazár, Wlodara, Bílek, Maršálek, Valouch, Brančík, Kreutz, Kalina — Plevka, Middleton, Pohl, Mikula, Lipka, Lajoš, Siekierka, Urbančík, Makovec

Na první branku v utkání, které bylo na góly velice chudé, si necelá stovka diváků musela počkat do 16. minuty, to když se po přihrávce Šugára trefil potřetí v sezóně Ondřej Filip - 1:0.  

V dalším průběhu zápasu podávali dobrý výkon oba brankáři a tak svou pojistku přidali Piráti až v dějství třetím, konkrétně ve 47. minutě si k asistenci připsal gól Pavel Šugár - 2:0.

Zbytek utkání byl hodně rozkouskovaný díky mnoha vyloučeným, Slezanům nepomohla ani téměř minutová hra bez brankáře, prosadit se nedokázali, a tak domácí Chomutov vybojoval hubené vítězství v poměru 2:0. 

Naši junioři zůstávají v tabulce své skupiny Ligy juniorů na předposledním místě, v příštím utkání, které se v Gascontrol Aréně odehraje v pátek 3.3., přivítají Draky ze Šumperka.

Youtube