Junoři prohráli s Opavou, přestože dlouho vedli

Petr Miklas | 02.02.2011

H A V Í Ř O V - Junioři Azetu předvedli jeden ze svých lepších zápasů, hráli dobře v obraně a dvakrát vedli, nejprve brankou Čaji již ze druhé minuty, ale domácím vedení vydrželo pouhých 6 vteřin. Podruhé se do vedení dostali zásluhou Puffera ve 24. minutě, tento náskok udrželi celou třetinu, ale závěr patřil soupeři. Ve 45.minutě srovnal Vítek, o 2 minuty později dostali hokejisté Slezanu Opava výhodu přesilové hry 5 na 3, kterou využili zásluhou Koschatzkého. V 51. minutě dostali stejnou možnost domácí, ale nevyužili ji. Pět minut před koncem tak mohl na konečných 4:2 pro Slezan zvýšit Verlič.

Extraliga junioři - 33.kolo st 19.1.
AZ Havířov - HC Slezan Opava
2:4
(1:1, 1:0, 0:3)
Branky a nahrávky: 2. Čaja (Brezani), 24. Puffer (Mráz, Pechanec) - 2. Křesťan (Vaněk), 45. Vítek, 48. Koschatzký (Verlič, Seidler), 55 Verlič (Vítek, Spusta). Vyloučení: 7:6. Využití: Bez využití. Diváci: 120. Střely na branku: 27:39. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:4.
AZ Havířov: Matoušek – Bálint, Duda, Teper, Lešiga, Krause, Deutsch, Čintala - Mráz, Pechanec, Puffer, Čaja, Číp, Smuž, Mach, Brezani, Pasker, Juhasz, Diviš
HC Slezan Opava: Trenčan – Faksa, Svoboda, Dohnal, Mosler, Spusta, Žídek, Lichý - Mikuda, Trčka, Vaněk, Procházka, Pešut, Vítek, Křesťan, Baďura, Verlič, Džemla, Koschatzký, Seidler, Jelen
Přes kvalitní výkon Matouška, který pochytal 35 střel hostí, prohrála Juniorka počtvrté v řadě a je stále beznadějně poslední.