Fotosoutěž S AZ na cestách poznala své další vítěze

14.11.2015 | Josef Nudera

Tradiční fotosoutěž, kterou připravil AZ Havířov, se konala i v letošním roce. Opět mohli všichni zájemci posílat fotografie z dovolené se symboly AZ. Z došlých soutěžních fotografií se v rámci klubu hlasovalo o celkovém vítězi a dalších dvou místech. Ceny přebrali vítězové při domácím utkání s Benátkami nad Jizerou.

I další ročník havířovské fotosoutěž S AZ na cestách je u konce a známe vítěze. Při utkání s Benátkami nad Jizerou přebrali ceny a my jsme je pro vás vyzpovídali. Všem výhercům gratulujeme, děkujeme všem, kteří se soutěže zúčastnili.

3. místo Marek a Dominik Kramní (Křepice u Znojma)

„Tato fotografie vznikala na jižní Moravě při narození vnoučat a v rámci narozenin se upekl tento dort ve znamení AZetu. Na hokej chodím už tak 40 let,“ oznámil Marek Kramný.

2. místo David Dorotík (Omaha beach – Normandie)

„Fotka vznikla loni v lete při volnem týdnu na pracovní cestě ve Francii, je focena v Normandii na Omaha beach. Fotka vznikla spontánně, o tom, že bych ji mohl zkusit poslat do soutěže, jsem začal uvažovat, až mi to poradil jeden kamarád. Mrzí mě, že jsem nevyhrál, já když už v čemkoli soutěžím, tak se snažím být nejlepší (ne vždy to ale vyjde). Na hokej chodím už 22 let, poslední dva roky už strašně málo, protože jsem se odstěhoval docela daleko, ale na nějaký ten výjezd občas zavítám. Závěrem bych chtěl poděkovat všem, kterým se moje fotka líbila,“ řekl o vítězné fotografii David Dorotík.

1. místo Danny Knap (Tenerife – Kanárské ostrovy)

„Byli jsme na dovolené na Tenerife, na Kanárských ostrovech, a měli jsme čepici a šálu sebou. Čekali jsme na nějaké ideální místo, abychom tam něco vyfotili a právě jedna z těch fotografií byla ta, kdy jsme Dannyho zakopali do písku, i v tom horku jsme mu dali čepici na hlavu a šálu přes tělo. Máme permanentky a chodíme na každý zápas. Jezdíme sem až z Hlučína, máme to asi 35 km a jezdíme opravdu na každý zápas,“ řekl o vítězné fotografii a o fanouškovství Danny Knap společně s tatínkem.