Junioři na domácím ledě podlehli Chrudimi 1:4

Josef Nudera | 23.09.2022

Junioři chtěli navázat na zisk bodu z Havlíčkova Brodu. V dnešním utkání vyzvali na domácím ledě Chrudim. Hosté dokázali po dvě třetiny držet otěže utkání ve svých rukách a postupně si vybudovat vedení 4:0. Ve třetí třetině dokázal AZet alespoň upravit zápas brankou Lukáše Lajoše na konečných 1:4. Další zápas sehraje juniorka tuto neděli v Porubě.

Liga juniorů - 3.kolo pá 23.9.
AZ Havířov - HC Chrudim
1:4
(0:2, 0:2, 1:0)

Branky a nahrávky: 44. Lajoš (Kreutz, Plevka) – 16. Matýs (Pirner), 20. Jirout (Pilař, Štěpánek), 24. Vašíček (Jaša, Macas), 30. Pilař (Macas). Rozhodčí: Martin Konvička — Ondřej Veselý, Martin Voznička. Vyloučení: 4:4 . Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:4, 1:4.

AZ Havířov: S. Michalík (M. Hamrozi) — O. Wlodara, M. Bílek, J. Valouch, J. Gřegoř, M. Brančík, A. Kreutz, J. Kalina — J. Plevka, A. Middleton, D. Kolat, P. Pohl, P. Mikula, J. Lipka, L. Lajoš, P. Ungr, M. Siekierka, J. Urbančík, V. Jelének, P. Makovec
HC Chrudim: M. Kadlc (J. Červinka) — O. Beran, E. Pazdera, M. Dvořák, F. Vašek, J. Sopoušek, M. Vaníček, V. Vašíček — P. Štrup, O. Jirout, J. Štěpánek, J. Pilař, M. Kubant, M. Macas, J. Pirner, J. Novák, D. Dostál, D. Hemský, D. Matýs, T. Jaša