Kupte si vstupenky ON-LINE. Ušetříte si čekání ve frontě u pokladen. Podrobnosti v článku .

Junioři započali sezónu v Třinci

Jan Kudělka | 07.09.2018

Svůj první soutěžní zápas sehráli v pátek v podvečer junioři na ledě Třince. Lépe začali zápas třinečané, kteří se v úvodu první třetiny prosadili. Havířov však brankamai Lukáše Adámka a Maxima Mastiče v přesilovce skóre otočil a ujal se vedení. Na konci první třetiny se znovu však prosadil Třinec a tak se šlo do šaten po vyrovnané první třetině za nerozhodného stavu. Druhá třetina přinesla gól na obou stranách, ten havířovský vsítil ve vlastním oslabení Karel Dufek. Ve třetí třetině byli šťastnějším týmem domácí a zápas vyhráli výsledkem 4:3. Novinkou v soutěži je nadstavba, které se hraje po základní hrací době a v ní byl naopak šťastnějším týmem ten havířovský. Lukáš Adámek využil v 65. minutě další přesilovku a AZ si tak z Třince odváží bod za výhru v nadstavbě.

DHL Extraliga juniorů - 1.kolo pá 7.9.18:00
HC Oceláři Třinec - AZ Residomo Havířov
(2:2, 1:1, 1:0 - N 0:1)

Branky a nahrávky: 9. Matěj (Michálek), 19. Plandor (Králík), 26. Macháček (Krč), 52. Macháček (Krč) – 16. Adámek (Juhász, Koubek), 17. Mastič (Juhász), 27. Dufek (Juhász), 65. Adámek. Rozhodčí: Šutara – Gančarčík, Konvička. Vyloučení: 5:8. Využití: 1:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 95. Střely na branku: 43:32 (15:13, 16:9, 11:7, 1:3). Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3, 4:3.

.

HC Oceláři Třinec: Ochman – Krzak, Rufer, Šulák, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Králik, Krč – Tomanek, Mikler, Geidl – Čmiel, Plandor, Matěj – Macháček
AZ Residomo Havířov: Štipčák – Topolanský, Szturc, Uhlíř, Grygar, Koubek, Ševěček, Thiel – Stodůlka, Hilšer, Juhász – Adámek, Pawliczek, Mastič – Žídek, Tomeček, Revaj – Janeček, Dufek