Extraliga junioři - 10.kolo po 11.10.18:00
HC Rebel Havlíčkův Brod - AZ Havířov
7:0
(4:0, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 2. Ondráček (P. Blažek), 8. J. Milfait (Zohorna), 11. Zdražil (J. Milfait), 18. Musil (J. Milfait), 32. Zdražil (J.Milfait), 33. Novotný (Ondráček), 42. Šíma
HC Rebel Havlíčkův Brod: Krch (Zvolánek) - Novotný "A", Šíma, Ambrož, Bancíř, Vác. Němec, Musil, Šplíchal - Wasserbauer, Varga, J. Milfait "C", Szilva, Honza, Zdražil, P. Blažek, Havel, Ondráček "A", M. Novák, J. Doležal, Hadrava, Zohorna
AZ Havířov: Matoušek (Zelenka) - Zientek, Lešiga, Jindřich "A", Bálint, Marek, Krause "C", Mach, Pechanec "A", Smuž, Tapek, Miczek, Čaja, Chaloupka, Mráz, Včislák, Diviš, Čintala, Patman, Číp.

Zatímco v předchozích duelech byl start do zápasu pokaždé velkou slabinou havlíčkobrodských juniorů, tentokrát si z něj udělali přednost. Po jedenácti minutách hry už vedli o tři góly a do kabin poprvé odcházeli s luxusním náskokem 4:0.

Ve druhém dějství parádní hra domácích juniorů pokračovala a s ní narůstalo i skóre. Po čtyřiceti minutách vedl brodský tým už 6:0. Přesto v poslední třetině ještě jeden gól přidali a slavili zaslouženou výhru 7:0!